E-ticaret'e mi atılıyorsunuz. O zaman bizimle görüşmelisiniz. Çünkü e-ticaret hakkında çok şey biliyoruz. Öncelikle e-ticaret yapmaya karar vermeniz çok doğru bir karar. Çünkü artık ticaret daha çok sanal ortamda gerçekleşiyor. Peki, e-ticaret için ürün gamı önemli mi? Hayır., önemli değil. İsteseniz bir market kadar çok kaleminiz de olabilir ya da siz sadece bir tek ürünü satmak isteyebilirsiniz.

E-ticarette dükkân bedeli ya da alan genişliği, fiziki işleyişe göre çok avantajlı. Kısacası e-ticaret yöntemiyle sattığınız az ya da çok ürün sizin maliyetlerinizde çok büyük bir değer teşkil etmez. Maliyet kalemleriniz sanal dünyada daha azdır ve de bedeller elbette daha düşüktür. Üstelik e-ticaret sayesinde global satışlara açık bir ticarette olursunuz. Fiziki alanda bir işyeri sadece bulunduğu adresteyken sanal bir iş yeriniz olduğunda, size heryer çok yakın olacaktır.

E-Ticaret İçin Kanallar İyi Belirlenmeli!
E-commerce yani E-ticaret yapacaksanız, kanallarınızı iyi belirlemeniz gerekiyor. Bunun için sizlere hem işe başlarken hem de işiniz devam ederken danışmanlık hizmeti veriyoruz. Klasik bir alan satın aldığınızda burada sadece ziyaretçiler için alanlar olabilir. Lakin eğer bir e-ticaret yayın alanı satın alıyorsanız, burada mutlaka;

  • Ödeme
  • Kargolama
  • Sipariş
  • Müşteri yorumları
  • Üyelik

kanalları olmalıdır. Bu kanallar harici yaptığınız işlere göre daha farklı kanallar da açılabilir. Tüm kanalların da kapasite yönünden yeterli olması gerekmektedir.