Security – güvenlik ürünlerini sizlere sunmak isteriz. Elbette siz sanal evrende bilinmek ve de tercih edilmek isterseniz. Günümüzde sanal evren son derece kalabalık. Bu kalabalık içinden de iyileri artık seçilebiliyor çünkü kullanıcılar da artık son derece bilinçli. Peki, bir site neden diğerlerinden daha çok tercih ediliyor? Bunun en önemli sebeplerinden biri kesinlikle “ Güvenlik “! Güvenli olan sitelere yönelim söz konusu.

Ayrıca bunu Google da destekliyor. Eğer yayın adresinizde gerekli güvenlik ürünleri bulunmuyorsa, zaten Google tarafından üst sıralara taşınmıyorsunuz. Peki, bu güvenlik ürünleri nelerdir? Bu güvenlik ürünleri SSL sertifikası adı altında bulunmaktadır. Eğer sizin de bir SSL sertifikanız varsa, web sayfanızdaki tüm gelen giden veri akışınız şifrelenmiş olmaktadır. Bu sayede de siber saldırılara karşı korunuyor olursunuz.

Statik IP Almalısınız!

Google SSL sertifikası kadar, statik IP’i de önemsiyor. Bunun için bir statik IP almanız gerekiyor. Böylelikle sizin yayınınızda hep aynı IP kullanılıyor ve kontrol edilebiliyorsunuz. Bu da sisin güvenli işler yapmakta olduğunuzu garantilemiş oluyor. 50’den fazla güvenlik ürünümüzler, tüm dünyanın tanıdığı güvenlik markalarından birini en uygun fiyata kullanır hale gelebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey karar vermek ve bizi aramak. SSL sertifikalarımız kendi içinde çeşitli bulunuyor. Bu da güvenlik ürünlerimizi, farkı fiyat seçenekleriyle sizlere sunabilmemiz anlamına geliyor.