Hosting – barındırma alanında 20 bin üzerinde web hosting paketi yönetiyoruz. Üstelik bu rakam sadece 2015 yılından bu zamana gelene kadar oluşmuş rakam. Neden bir barındırmaya ihtiyaç duyarsınız. Çünkü bir alan adınız varsa, bu ad tescillenmiş ve artık size ait olmuşsa, artık bu alan içinde faaliyetlerinize başlamışsanız, doğal olarak yapmış olduğunuz işlemleri depolayan bir yükleme alanına sahip olmanız gerekecek.

İşte bu noktada hosting hizmetimiz devreye girecek. Peki, bu hizmet her alana aynı yapıda mı veriliyor? Hayır, kesinlikle böyle bir şey söz konusu değil. Alanınıza uygun olmayan bir barındırma çalışması kesinlikle işe yaramıyor. Alanınıza uygun bir hosting paketi almanız son derece önemli. Bunun için de sizinle çalışmak için önce sizi teknik olarak tanıyoruz, sonrasında da size teklifimizi yapıyoruz.

Sunucularımız Çok Kaliteli!

Fujitsu, Dell, Supermicro ve Hp gibi markalar kullandığımız için bizimle çalıştığınızda sorun yaşamıyorsunuz. Çalışmak için bizimle en az 1 yıllık anlaşma imzalamanız gerekiyor. Biz sizlere daha uzun bir çalışma süresini her zaman öneriyoruz. Çünkü anlaşmamızda zamanın uzun olması hem daha verimli hem de daha hesaplı oluyor.

Hosting hizmeti olarak bizler paylaşımlı sunucuları kullanıyoruz. Lakin sizin akanınızın yapısına göre yani sizin ziyaretçi sayınıza ve diğer detaylarınıza göre de hosting hizmetimiz paylaşımsız olarak da gerçekleşebiliyor. Hosting – barındırma hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi vermek üzere bizi aramanızı rica ediyoruz.