Software – yazılım hizmetlerimiz sayesinde ihtiyaçların en sağlıklı, güvenli ve de hesaplı şekilde karşılanacaktır. Kodlama ve tasarımda rakiplerimizin çok çok üzerinde olduğumuzu ifade eden müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Çalışmalarımız sırasında ve sonrasında, teknik destek veriyoruz.

Bu sayede sadece siz bir yazılım kullanmıyor, tüm teknik detaylar hakkında da donanımlı hale getiriliyorsunuz. Biz, bilinçlikullanıcılar oluşturmayı tercih ediyoruz. Çünkü ne kadar bilirseniz o derece bizi tercih edeceğinizi biliyoruz. Farkındalığın olduğu yerde, adımızı göreceksiniz. Referanslarımız arasında çok sayıda bilinen kurumsal ismin bulunuyor olması, kesinlikle bir tesadüf değil.

Yazılımda Sınır Tanımayan Bilgi Ve Hayal Gücümüz Var!

Software – yazılım hizmetlerimiz arasında sadece size özel projelerimiz eğer siz isterseniz olabilir. Yazılım teknolojisinde daha çok kapalı kaynaklı kodları kullanıyor olsak da açık kaynak kodlu yazılım projelerini de yapabiliyoruz. Aslında sizi tanımamız ve sizin de ne istediğinizi bilmeniz gerekiyor. Bu nedenle de çalışmaya başlamak adına toplantılar düzenliyoruz. Nasıl bir iş için yazılım aradığınız bu noktada büyük önem kazanıyor.

Çalışma süremiz yani projenin bitim süresi, sizin ilave isteklerinize göre değişebiliyor. Evet, siz yazılım projemizin hazırlanması süresi içerisinde istediğiniz kadar değişiklik önerebiliyorsunuz. Bu değişiklikler için sizlerden ekstra ücret talebimiz de olmuyor . Biz en çok hıza ve güvenliğe önem veriyoruz. Yazılımlarımızı hatasız olarak kullanabiliyorsunuz çünkü gerekli olan tüm güncellemeler takibimizde oluyor.