Backup – yedekleme hizmetlerimiz sayesinde, bilgileriniz her zaman güvende olacak. Sanal alanda tutmak istediğiniz her tür yedeklemenizi biz yönetiyoruz. Bunun için size ayrı kapasiteler sunuyoruz. Siz belki işin başında ne kadarın size yeterli olacağını bilmiyorsunuz. Bizimle çalışmaya başlıyorsunuz ve gereği kadar saklama alanınız böylelikle oluyor. Eğer alanınız genişse, çalışma sürecimizde bunu daraltıyoruz ya da yetersiz geldiyse hemen gerekli olan alanı size açıyoruz. Böylelikle bilgileriniz, tüm yedeklemek istediğiniz belgeleriniz, sistemde kalıyor. Bulmak istediğiniz her şeyi saniyeler içinde ekrana çağırabiliyorsunuz.

Güvenli Bir Alanınız Olsun!

Backup – yedekleme hizmetlerimizi yüksek güvenlik seviyesinde alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu çalışma için üstelik ek bir yazılıma da ihtiyaç duymayacaksınız. Sunucunuz yüksek performansla çalışmaya bu sayede devam edebilecek. Hiçbir güvenlik zafiyeti de yaşanmayacak. Yedeklerinizle ilgili erişim yetkisi sadece size ait olacaktır. Bu sayede yetkilendirmiş olduğunuz kişi ya da işletmeler haricinde hiçbir kişi ya da kurumun bu verilere ulaşması mümkün olmamaktadır. Peki, bu hizmetin bedeli nedir?

Hizmet bedeli olarak sizlerden piyasanın altında bir bedel istediğimizden emin olabilirsiniz. Çünkü çok çalışıyoruz ve müşterilerimize bu sirkülasyonun faydalarını yansıtmayı doğru buluyoruz. Alan kapasitesi ve diğer detaylara göre fiyatlarımız değişiyor. Siz bize ihtiyaçlarınızdan bahsediyorsunuz, biz de aynı görüşme içinde size bir fiyat çalışması yapıyoruz. Deklare ettiğimiz fiyatı her zaman beğeniyorsunuz. Çünkü güçlü olmak her zaman en iyi teklifi verebilmektir.