BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

info@fsbteknoloji.com /  +90 0312 417 03 72

5651 Loglama ilgili kanunun ilgili maddesi uyarınca, kurumlar içindeki bütün internet trafiğinin, bilişim suçlarına karşın kayıt altında tutulması gerekmektedir. FSB Teknoloji, kanunlar uyarınca internet ortamında yayın yapan web sitelerinin ve sunucuların log kayıtlarının tutulması yönündeki zorunlulukları kolaylaştırarak, etkin bir loglama çözümü sunuyor.

Son teknoloji donanımlar ve yazılımsal tecrübeyle performans kayıplarını önlüyor, efektif bir raporlama çözümü sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Söz konusu log kayıtları, donanımlarının üzerine yazılabilmekle beraber, dış kaynaklara da aktarılabilir olduğundan hem kurum içi hem de kurum dışı güvenliği en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyoruz.

Loglama işleminde, url, içerik, IP-kullanıcı eşlemesi gibi birçok başlık kayıt altına altına alınmakta ve elektronik zaman damgası ile imzalı kayıt tutulabilmektedir.

Loglama işlemi sayesinde, birden fazla arabirimin trafik akışını kaydedebilir, farklı http portlarını izleyebilir, anlık müdahalede bulunabilirsiniz.