BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

info@fsbteknoloji.com /  +90 0312 417 03 72

Dijital varlıklarınızdan para kazanmanın en basit yolu Google Adsense reklamları yayımlamaktır. Adsense reklamları ile üçüncü taraf ürün ya da hizmet reklamlarını yayımlayarak, ziyaretçilerinizin bu reklamlarla etkileşime girmesi sayesinde para kazanabilirsiniz.

2003 yılından Google tarafından başlatılan Adense programı, zamanla en popüler reklamcılık türlerinden biri haline geldi. Adsense’in avantajlarından biri çok sayıda yayıncı ile reklamvereni bir araya getirmesidir. Bu süreç hem reklamverenin hem de yayıncıların haklarını yüksek güvenlikli algoritmalarla korumaktadır.

Adsense süreci dışarıdan basit ve sezgisel olarak görülebilir ancak doğru anahtar kelime analizi ve ziyaretçi kitlesine yönelik hedeflemenin yapılması Adsense reklamları üzerinden gelir elde etmenin en önemli unsurudur. Uzmanlarca gelir düzeyinin düşük olduğu sektörler ya da reklamlar saptanmalı, analiz edilmeli ve dijital varlığın faaliyet gösterdiği sektöre uygun, gelir düzeyinin yüksek olduğu reklamlar yayına alınmalıdır. Aksi halde çıktıların girdilerden daha fazla olduğu bir projeyle başbaşa kalmak ve nihayetinde projeyi sonlandırmak ihtimal dahilindedir.

Google Adsense başlı başına bir süreçtir. SEO, SEM, içerik üretimi, içerik pazarlaması gibi faktörlerden direkt ve dolaylı olarak etkilenir.

FSB Teknoloji uzmanları, bu yoğun ve yorucu sürecin yükünü üzerinizden alarak nitelikli projeler üretmenizi sağlıyor.

Detaylı bilgi edinmek için destek birimimizle iletişime geçebilirsiniz.