BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

info@fsbteknoloji.com /  +90 0312 417 03 72

Eğer online ürün satıyorsanız, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımını yapmak, web sitenize ya da fiziksel mağazanıza gelen müşteri trafiğini artırmak adına alışveriş reklamları önemli aternatiflerden biridir. Alışveriş reklamları, metin reklamlarından daha zengin özellikler taşır. Bu türden reklamlarda sattığınızın ürünün fotoğrafını, fiyatını, mağazınızın adını ve çeşitli alternatif bilgileri potansiyel müşterilerinizle paylaşabilir, rekabette önemli bir avantaja sahip olabilirsiniz.

Google Alışveriş Reklamlarının Faydaları

Daha Nitelikli Potansiyel Müşteriler

Google alışveriş reklamları, ürünlerinizin detaylarını paylaşmanıza olanak sağlar. Bu nedenle nitelikli potansiyel müşteriler; yani ürünü satın almaya hazır müşterlerle bağlantı kurarsınız.

Kolay Reklam Yönetimi

Google Alışveriş Reklamları, arama sonuçlarında, FSB Teknoloji reklam uzmanlarıyla beraber kararlaştıracağınız ürün özelliklerini kullanır. Dolayısıyla spesifik isteklere de yanıt verebilir, rekabetin hayli yüksek olduğu anahtar kelimelere nazaran daha iyi performans elde edebilirsiniz.

Esnek Gösterim

Reklamlar kullanıcıların aramalarına göre bir alışveriş reklamı ya da metin reklamı olarak da gösterilebilir. Bütün cihazlarla uyumludur. Dolayısıyla geleneksel google reklamlarından daha nitelikli bir kampanya süreci sağlayacaktır.

Nitelikli Raporlama Süreci

Google Merchant Center’ın sunduğu veriler, iletişim ve istatistik uzmanlarımız tarafından incelenerek, kampanya süreci işletmenizin hedeflerine uygun olarak sürdürülür. Belirli periyotlarla yapılan rapor sunumları, sürece tam olarak hakim olmanızı, hedeflerinizi kısa ve uzun vadeli olarak güncelleyebilmenizi sağlar.

Google Alışveriş Reklamları, ürün ya da vitrin reklamları olarak alternatif seçeneklerle yayımlanabilir. Reklam kampanyanızı uygun maliyetli bütçelerle nitelikli kitlelere ulaştırabilmek için reklam uzmanlarımız iletişime geçebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.