BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

info@fsbteknoloji.com /  +90 0312 417 03 72

SEO çalışmalarının önemli aşamalarından biri olan reklam ve pazarlama, Google Ads ile nitelikli bir gelişim kaydediyor. Marka bilinirliğini artırmak ve potansiyel müşterilere daha kolay ulaşmak adına Google Arama Ağı Reklamları etkin bir reklam aracı olarak karşımıza çıkıyor.
Arama motoru pazarlaması (SEM), işletmelere zamandan tasarruf sağlamakla kalmıyor, reklam maliyetlerini de minimize etme olanağı tanıyor. Üstelik zengin hedefleme imkanları sayesinde, doğrudan hizmetleriniz ya da ürünlerinizle alakadar potansiyel müşterilere ulaşıyor.
Arama motoru reklamcılığı, Google, Bing, Yahoo gibi çeşitli arama motorlarında, aranan içeriklere ilişkin herhangi bir içeriği öne çıkarma imkanı tanıyor.
Arama ağı reklamcılığında, reklamverenler, reklamlarını belirli anahtar kelimeleri arayan kullanıcılara gösterir ve tıklama başına ücret öderler. PPC reklamları, doğrudan nitelikli potansiyel müşteri elde etmenin en iyi yollarından biridir.
FSB Teknoloji Reklam Birimi, doğru anahtar kelime analizi yaparak, hizmet ve ürünlerinize ilişkin etkin bir reklam kampanyası oluşturmak suretiyle, en uygun maliyetle en çok kişiye ulaşmanızı sağlıyor.