BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

info@fsbteknoloji.com /  +90 0312 417 03 72

Google servisleri, küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli işletmelere değin her türden kurum ve kuruluşa nitelikli servisler sunuyor. Google My Business, Google+, Google Maps ve Google Search servislerinin özelliklerinin bir araya getiren, yerel işletmeleri potansiyel müşterilere tanıtan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

İşletmelerin Google servislerinde etkin bir tanıtım yapmasını sağlayan Google My Business, işletmelerin, müşterileriyle aşağıdaki bilgileri paylaşmasına olanak tanıyor:

İş ya da iş yeri görselleri
Detaylı iş tanımları
İşletme yorumları (müşteri değerlendirmeleri)
Çalışma saatleri ve konum bilgileri
Videolar
İndirim kuponları
Haftalık özel ürün ya da hizmetler

Google My Business Panosu
Google My Business, işletmelerin, kendi markalarına ait bütün varlıkları tek bir uygulama üzerinden hızlı ve etkin bir şekilde yönetebilecekleri bir servistir.
Google My Business panosu aracılığıyla, işletmenize ilişkin bilgileri hızlıca güncelleyebilir, Google+ sayesinde marka bilinirliğinizi artırabilir, müşterileriniz işletme sayfanızı takip ettiklerinde geri bildirimde bulunabilirsiniz. Öte yandan Google My Business aracılığıyla YouTube ve Google Analytics metriklerini izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca, AdWords Express kampanyalarınızın performansını izleyebilir ve gerekli hallerde güncelleyebilirsiniz.
Google My Business sayesinde, işletmenizin erişilebilirliği artarken, müşteri yorumları pazarlama sürecindeki referanslarınız olarak değerlendirilebilir. Müşteri potansiyeline yönelik çalışmalar sırasında da Google My Business aracılığıyla müşterilerinizin yoğunlukla hangi coğrafi bölgeden size ulaştıklarını analiz edebilir ve hizmet ağınızı rahatça planlayabilirsiniz.
FSB Teknoloji’nin 13 yıllık tecrübesiyle işletmenizi rakiplerinizden bir adım öne çıkarmak ve servislere ilişkin bilgi edinmek için destek birimimizle iletişime geçebilirsiniz.