BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

info@fsbteknoloji.com /  +90 0312 417 03 72

Google Search Console (Google Arama Konsolu), Google’ın, site sahipleri ile iletişim kurmasına olanak tanıyan, sitelerin gelişimine ilişkin verileri ve uyarılar sunan bir Google servisidir. Web sitelerindeki iyileştirme önerileri, iyileştirme hataları ya da cezalar bu konsol aracılığıyla bildirilir. Ayrıca sorunlarınıza ilişkin Google ile kısıtlı iletişim imkanı tanır.
SEO, bir web sitesinin açılışından kapanmasına değin süren bir yolculuktur ve asla bitmez. Arama motorlarınnı algoritmaları sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. Buna bağlı olarak web sitelerde gelişimlerini sürdürmek zorundadır. Search Console, bu yolculuk boyunca site sahiplerine, sürecin her aşamasında hakimiyet sağlamaktadır.
Google Search Console sayesinde, web sitenizin arama sonuçlarındaki görünümü, performansı kısmen gözlemlenebilir ve mobil erişilebilirliğine ilişkin detaylı bilgiler edinilebilir. Bu sayede kullanıcı deneyimine ilişkin temel düzenlemeler yapılabilir.
İleri aşamada, FSB Teknoloji uzmanlarınca kullanılan premium analiz araçları ve özel düzenlemelerle dijital varlıklarınızda üst düzey kullanılabilirlik sağlanacaktır.
Dijital varlıklarınızı iyileştirmek, itibarınızı, pazarlama ve satış sürecinizi maksimum faydayla yönetmek adına destek ekibimizle iletişime geçebilir, hizmetlerimize ilişkin detaylı bilgi edinebilirsiniz.