BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

info@fsbteknoloji.com /  +90 0312 417 03 72

Google Video Reklamları, girişimcilere, 1 milyarı aşkın aktif kullancısı olan Youtube’ta, potansiyel müşteri kazanımına ilişkin büyük bir fırsat sağlıyor.
Dönüşüm oranları dikkate alındığında, video reklamlarının, geleneksel yazılı reklamlardan %4 oranında daha etkili olduğu görülüyor.
Kurgu ve montaj tekniklerinin yayılmasıyla beraber, bir video reklamı oluşturmak öncesine nazaran daha kolay. FSB Teknoloji’nin reklam departmanı, metin yazımından seslendirmeye değin reklamın bütün sürecinde, kitle iletişimini dikkate alarak, etkin bir reklam deneyimi hazırlıyor.
2015 yılında yayımlanan Dijital Pazarlama Raporu’na göre, B2B reklamcılığı %76 oranında video reklamları tercih etti. Bu oran, aslında kullanıcıların alışkanlıklarına bağlı olarak gelişim gösterdi.
Özel bir anket firması tarafından yapılan ankete göre, 18 ila 24 yaşlarındaki her beş kişiden biri, satın almak istediği ürün hakkında bilgi edinmek için Youtube videolarını inceliyor. Bu oran tek bir ürün için milyonlarca kullanıcı sayısını ifade ediyor.
Youtube ve iş ortakları tarafından sunulan reklam türlerinin çeşitliliği, ilerleyen yıllarda da en çok tercih edilen reklamlar arasında yerini koruyacak. Siz de işletmenize ivme kazandırmak, satışlarınızı artırmak, marka bilinirliğinizi yükseltmek için Google Video Reklamlarını tercih edebilirsiniz.
FSB Teknoloji Destek Birimi, Google Reklamlarına ilişkin her türden sorunuza yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak.