BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

info@fsbteknoloji.com /  +90 0312 417 03 72

Sosyal medya yönetiminin önemi, bir kurum ya da kuruluşun etki alanıyla doğrudan ilişkilidir. 21. yüzyılda en nitelikli etkileşim ve pazarlama araçları arasında bulunan sosyal medya ağı, kitle yönetimini doğrudan etkilemekle beraber, marka bilinirliğine, markanın satışlarına ve pazarlama sürecine ciddi oranda etki eder.

Geleneksel pazarlama kanalları ve TV dikkate alındığında, sosyal medyanın uygun maliyetli ve çok daha erişilebilir bir mecra olduğu su götürmez bir gerçektir.

We Are Social tarafından yayımlanan rapora göre, 2019 yılı itibarıyla Türkiye’de toplam 52 Milyon sosyal medya kullanıcısı bulunmaktadır. Bu oran, herhangi bir televizyon reklamına nazaran onlarca kat daha fazla etkileşim alanına işaret etmektedir.

Sosyal medya ağınızın etkin bir şekilde yönetilmesi, bu etkileşim alanının pazarlama ağınızın nitelikli bir parçası haline gelmesini sağlar. Değerli içerik üretmek, yayımlamak ve bu içeriğin hedef kitleyle buluşmasını sağlamak, işletmenize ivme kazandırmanın en iyi yollarından biridir.

Sosyal medya yönetimi söz konusu olduğunda, yükünüzü memnuniyetle paylaşacağımızı belirtmek istiyoruz. İletişim ve istatistik bilimlerinde uzman kadromuz, sosyal medya pazarlama stratejinizin oluşumundan, değerli içeriğin kullanıcıyla buluşmasına kadar tüm sürece hakim olmanızı sağlayacak ve hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak üzere her an hazır bulunacaklar.