BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

info@fsbteknoloji.com /  +90 0312 417 03 72

SEO, bir web sitesinin ya da uygulamanın arama motorları üzerindeki varlığını geliştirme süreci olarak adlandırılabilir. SEO, dijital varlıklarınızın, reklam vermeksizin arama sonuçlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan uzun vadeli yatırım ve pazarlama stratejilerinin bütünüdür.

FSB Teknoloji’nin 13 yıllık kurumsal tecrübesi, dijital varlıklarınızı rekabet edebilir bir konuma taşırken, markanızın pazarlama sürecinde maliyetleri minimize ederek etkin bir bilinirlik yaratma yolunda en büyük destekçinizdir.

İşletmenizin gereksinimlerine ve hedeflerinize yönelik özelleştirilmiş SEO çalışmalarıyla dijital dünyaya uyum sağlamanın yanı sıra, işletmenize ciddi oranda ivme kazandırabilir, satışlarınızda gözle görülür bir artık elde edebilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonuna yönelik çalışmalarımızın bazı temel unsurları şunlardır:

Strateji Geliştirme

İşletmenizin ihtiyaçları kısa ve uzun vadede değerlendirilir, arama motoru pazarlamasına yönelik yapılan ihtiyaç değerlendirilmesinden ardından strateji oluşturulur.

Pratik Uygulama

Arama motoru optimizasyonuna yönelik bir plana sahipseniz ancak arama motorlarındaki sıranızı kaybetmeden bu planı nasıl hayata geçireceğinizi bilmiyorsanız, ekibimiz her an yanınızda olacaktır.

Yazılım Tavsiyeleri ve Uygulaması

Arama pazarlaması günümüzde bir endüstri haline gelmiştir. Anahtar kelimelerinizde sıralamanızı izlemenize, analiz etmenize ve geliştirmenize yardımcı olacak premium yazılımlar FSB Teknoloji güvencesiyle her an elinizin altındadır.

İç ve Dış SEO Denetimi

FSB Teknoloji bünyesinde görev yapan SEO uzmanları, periyodik denetimlerle sayfa optimizasyonunuzu derinlemesine analiz eder ve iyileştirme için alınması gereken aksiyonları vakit kaybetmeksizin raporlar. Denetimler spesifik bir alana yönelik yapılabilirken dijital varlığınızın tamamı da analiz edilebilir.

Anahtar Kelime Araştırması ve Analizi: Arama motoru pazarlamasının en önemli adımlarından biri anahtar kelime analizidir. Dışarıdan kolay gibi görünün bu işlem, arama motorlarının algoritmalarına yabancı olanlar için nakit ve zaman kaybı yaratabilir. FSB Teknoloji SEO departmanı, bu kaybın önüne geçmek adına güncel algoritmaları gözeterek yüksek dönüşüm ve kazanç oranına sahip anahtar kelimeleri bularak, tarafınıza sunarlar.

Rekabet Analizi

Diğer işletmelerle rekabet edebilmek için onların dijital varlıklarının değerini biliyor ollmanız gerekir. Rakiplerinizin iç ve dış SEO yapılanmalarını, bütçe tahminlerini ve diğer değerlerini detaylı analizle tarafınıza ileterek doğru aksiyon almanızı sağlarız.

Link Portföyü

Link zinciri dijital varlıkların hem en büyük dostu hem de en büyük düşmanıdır. Spam ve organik olmayan linkler -ne kadar çok olurlarsa olsunlar- dijital varlıklarınızın sıralamasını olumsuz yönde etkiler. SEO uzmanlarımızın link zincirinizi detaylı olarak analiz ederek alınması gereken aksiyonlar konusunda size yardımcı olurlar.

Kalite Kontrolü

SEO endüstrisinde bir ekibiniz mevcutsa, buna karşın işletmenizin geleceğini garanti altına almayı düşünüyorsanız danışmanlarımız ekibinizin yönetimi üstlenerek etkin bir süreç yürütmenizi sağlar.

Her biri alanında uzman destek görevlilerimizle iletişime geçebilir, SEO hizmetlerimize yönelik detaylı bilgi edinebilirsiniz.