BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

info@fsbteknoloji.com /  +90 0312 417 03 72

Web Filtreleme, ister tek kullanıcılı ister çok kullanıcılı işletmelerde, kimlik hırsızlığını önlemek, zararlı içeriklere sahip web sitelerine erişimi önlemek amacıyla kullanılır. Doğru konfigüre edilmiş bir filtreleme yazılımı, bir web sitesinde istenen içerikleri gösterirken, istenmeyen içerikleri engelleyebilir.

İş Performansını Artırın

Web Filtreleme yazılımı, güvenlik uzmanları tarafından tanımlanan kurallara bağlı olarak çalışır. Erişilen web sitesinin bütün içeriğini denetler. Sakıncalı reklam ve içerikleri saptar, casus yazılımları, virüsleri görebilir ve bunları engeller. Web Filtreleme yazılımlarının, bilhassa çalışanlar arasında eğlence amaçlı gezintiyi azaltırken, iş performansını artırdığı görülmüştür.

Esnek Filtreleme

Öte yandan bu yazılımlar, filtrelenen trafik, ve gönderilen isteklere ilişkin detaylı bir raporlama hizmetini de beraberinde sunar. Engellenen içerikler, sistem yöneticileri tarafından istisnai izne tabi olabilir. Web filtreleme yazılımları, web sitelerin içine gizlenmiş kötü amaçlı yazılımları engelleseler dahi, masaüstü ve ağ taraflı güvenlik yazılımları ile desteklenmelidir. Uzmanlar, Web filtreleme hizmetlerinin bir VPN arkasında daha etkin bir şekilde çalıştığını ifade ediyorlar.

Sürekli Güncel

FSB Teknoloji’nin sunduğu Web Filtreleme hizmeti, her dakika milyonlarca URL sınıflandırma talebini işleyerek yüzbinlerce zararlı web sitesini engeller. İşletmeniz için etkin koruma sağlar. İşletmenize uygun çözümlere ulaşmak için destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.