info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372

Araç Giydirme Hizmeti

Markanızı yollara taşımanıza yardımcı oluyoruz.

Araç giydirme hizmeti sayesinde, kurumsal yapınızı, dilediğiniz araç üzerine dijital baskı yöntemiyle, aracınıza zarar vermeden yapıyoruz.

Hemen İletişime Geç

Sürüşünüze biraz kişilik katmak mı istiyorsunuz? Araç kaplama hizmetleri tam da bunu yapmanıza yardımcı olabilir! Aracınızı elementlerden korumanın bir yolunu arıyorsanız, araç giydirme hizmeti hakkında bilmek istediğiniz her şeyi yazımızda bulabilirsiniz.

Araç kaplama hizmeti, sürüş deneyiminize lüks bir dokunuş katar. Arabanızı tüm yıl boyunca iyi durumda tutmanın birçok yolu vardır ancak, en etkili yollardan biri, araç kaplama hizmetidir.

 

Araç Giydirme Nedir? Fiyatları Nelerdir?’

Aracınızın dışını özel bir koruyucu filmle kaplamak için, çeşitli malzemeler kullanılarak gerçekleştirilen araç giydirme; arabanızın yüzeyine kir, toz ve diğer kalıntıların girmesini ve potansiyel olarak zarar vermesini önlemeye yardımcı olur.

Araç kaplama hizmetlerimiz ayrıca; çizilmelere ve eziklere karşı ekstra bir koruma katmanı ekleyebilir. Aracınızın tüm yıl boyunca yeni görünmesini istiyorsanız, araç kaplama hizmeti için ideal bir seçenektir.

Araç kaplama hizmetimiz; aracınızı dış etkenlerden korumanın ve daha şık görünmesini sağlamanın yolu olarak daha popüler hale geldi. Firmamızdan araç giydirme hizmeti almanızı sağlayacak sebepler bulunuyor.

 • Kişiselleştirme: Çok farklı türde araç kaplaması üzerinde hizmetlerimiz olduğundan, arabanız için mükemmel kaplamayı bulabilirsiniz. Basit bir tasarım seçebilir ya da grafik kaplama ile tamamen dışarı çıkabilirsiniz.
 • Dayanıklılık: Çoğu araç kaplaması; hava koşullarına son derece dayanıklıdır. Yani en zor koşullarda bile aracınızın iyi görünmesini sağlıyoruz.
 • Güvenlik: Araç kaplamalarımız; aracınızı çizilmelere ve eziklere karşı korumanın harika yoludur. Ayrıca hırsızlığa karşı ekstra koruma katmanı ekler.

Bunun yanında araç kaplama fiyatları; aracınızın boyutuna ve karmaşıklığına göre değişkenlik gösterir. Araç kaplamaları için çeşitli seçeneklerimiz ve fiyatlarımız bulunuyor. Bu nedenle birini seçmeden önce, uzman ekibimizle görüşmenizi tavsiye ederiz.

Yaptığımız Tasarımlar

Araç Giydirme Tasarımı Nasıl Yapılır?

Arabanıza biraz kişilik katmanın ve yepyeni görünmesini sağlamanın harika yolu olan araç giydirme hizmeti için mükemmel sonuca ulaşmanız için, firmamız tarafından sağlanıyor.

Arabanızın mükemmel görünmesini sağlayacak, özel araba kaplama tasarımı süreci olan araç kaplama tasarımı; arabanıza ekstra yetenek katmanın ve aracınızı mükemmel göstermenin yoludur.

Araba kaplama tasarımı; arabasını benzersiz kılmak ve diğerlerinden farklı kılmak isteyenler için mükemmel seçenektir. Farklı birçok tipte araba kaplaması mevcuttur. Tarzınıza en uygun tasarımı seçmek için, uzman tasarımcılarımızla iş birliği yapabilirsiniz.

Arabanız için bir kaplama tasarımı yapmak, kişiliğinizi ve tarzınızı göstermek için iyi bir seçenektir. Araç giydirme tasarımı için bazı aşamaları geçmeniz önemlidir.

 • Beğendiğiniz tasarımı seçmeniz gerekir. Çok farklı tasarımlarımız mevcuttur. Profesyonel çalışanlarımızdan, özel tasarım yaratmasını da isteyebilirsiniz.
 • Kişiliğinize yakın tema ya da renk şeması seçmelisiniz. Burada yaratıcılığınız oldukça önemlidir.
 • İsterseniz kısmı araç kaplama isterseniz, tam araba kaplama tercihi yapabilirsiniz.
 • Araç giydirme tasarımınız; basit bir logodan, eksiksiz bir reklam kampanyasına kadar her şey olabilir.
 • Araba kaplama tasarımıyla; farklı dokular, desenler ve renkler ile müşterilerimiz, araçları için benzersiz bir görünüm yaratabilirler.

Araç modeliniz ve aracınızın teknik özellikleri dahil olacak şekilde, ihtiyacımız olan tüm ayrıntıları sizlerden alıyoruz. Bunun amacı, gereksinimleri daha sonra değiştirmek zorunda kalmamamız içindir.

Çoğu araç kaplama tasarımcı, sarma tasarım çalışmasına resmi kimin sağlayacağını dahil etmeyebilir. Bu resimler logolar, marka resimleri, çizgi film karakterleri olabilir.

 

Araç Giydirme Ankara

İyi yapılmış bir araba kaplaması gibisi oktur. Sadece sürüşünüze ekstra stil katmakla kalmaz, aynı zamanda aracınızı dış etkenlerden de koruyabilir. Maliyeti daha yüksek olmadan, sürüşünüzü hızlandırmak istiyorsanız, araç giydirme Ankara firmamızın araç kaplama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tuttuğunuz takıma desteğinizi göstermenin benzersiz bir yolunu arıyorsanız, Ankara araç kaplama hizmetlerimizden başkasına bakmayın. Aracınızı giydirme söz konusu olduğunda, özel aracınızı süslemek için, firmamızın uzmanlarından araç giydirme hizmeti alabilir ve aracınızı uzun yıllar koruyabilirsiniz.

 

Araç Kaplama Nasıl Yapılır?

İyi yapılmış bir araba kaplamasının cazibesi yanlış değildir. İster şık ve sofistike bir tasarım ister favori spor takımınıza göz alıcı bir övgü olsun, araba giydirmeleri, kişiliğinizi ve tarzınızı göstermenin popüler yoludur.

Sürekli çizilen ve ezilen bir arabanız varsa, onu nasıl koruyacağınızı düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Ama meraklanmayın! Bunu yapmanın birkaç farklı yolu var. Araç kaplama, bunu yapmanın en popüler yoludur.

 • Arabanızı korumanın popüler yolu, koruyucu film kullanmaktır. Mevcut birçok farklı film türü vardır. Çeşitli boyut ve renklerde gelirler.
 • Aracınız için bir stil seçildikten sonra, ne tür malzeme kullanacağımızı belirleriz. Araba kaplama için kullanılan bazı yaygın malzemeler arasında vinil, kumaş ve kağıt vardır.
 • Aracınızın tasarımı için çeşitli tasarımlardan seçim yapmanız önemlidir. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler doğrultusunda, aracınız için en iyi tasarım ortaya çıkarılır.
 • Ortaya çıkarılan tasarı onaylandığında, son aşama olarak kaplama işlemi gerçekleştirilir.

Firmamız, profesyonel araç giydirme deneyimine sahip olduğundan ve sektörde iyi bir üne sahip olmasından dolayı; aracınıza çeki düzen vermek, daha profesyonel görünmesini sağlamak ve çevresel zararlardan korumak için, deneyimli araç giydirme firmamıza bir göz atabilirsiniz.

 

Araç Giydirme İşlemi Araca Zarar Verir mi?

Aracınızın güzel görünmesini sağlayan araba kaplama işlemi arabaya zarar verir mi? Araba sarma işlemi, bir arabayı elementlerden korumanın yaygın yollarından biridir. Ancak bazı insanlar, sürecin araca zarar verebileceğine inanıyor.

Araç sarma işlemi, araca zarar vermez. Aracınızın finişini korumaya yardımcı olan, koruyucu bir önlemdir. Araba kaplama; bir arabanın dışının renkli, genellikle karmaşık tasarımlarla süslendiği işlemlerden oluşur.

Sürecin amacı; aracı estetik açıdan daha hoş hale getirmektir ve bazı insanlar, sürecin aslında bir aracın performansını iyileştirebileceğine inanır. Bununla birlikte bazı potansiyel riskler vardır.

 • İşlemin arabanın dışına zarar verebilmesidir. Bu konusunda uzman olmayan, profesyonelleşmemiş kişilerin yapacağı hatalardır.
 • Araba kaplama işleminde kullanılan malzemeler, arabadaki metalin paslanmasına neden olabilir.
 • Yapıştırıcıdan gelen ısı boya işine zarar verebilir.
 • Araç sargıdan çıkarıldığında, fazla malzeme düşebilir ve bu da tehlike oluşturabilir.

Kullanılan malzeme yeterince güçlü değilse ya da araba çok sıkı sarılırsa, araç giydirme işlemi aracınıza zarar verebilir. Bir arabayı sarma için kullanılan malzemenin; arabayı çizilmelere ve eziklere karşı koruyacak kadar güçlü olmalıdır.

Bunun yanında boyaya veya duvar kağıdına zarar verecek kadar da güçlü olmamalıdır. Araba ayrıca nakliye sırasında hareket etmeyecek kadar sıkıca sarılmalıdır. Bu kriterlere dikkat edilmediği sürece, aracınız zarar görecektir.

Bu yüzden konusunda uzman ve deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimizden destek alabilir ve aracınızın giydirme işleminin daha profesyonel olmasını sağlayabiliriz.

Teslim Ettiğimiz Araçlar

Araç Giydirme Muayenede Sıkıntı Çıkarır mı?

Genellikle potansiyel alıcının gözüne daha çekici görünmesi için bir aracın görümünü değiştirme uygulaması olan araç giydirme hizmeti, aracın görünümünü değiştirme uygulamasıdır.

Araç giydirme; aracın görüşünü ve çalışma şeklini değiştirebileceğinden, muayeneden potansiyel sorunlara neden olabilir. Örneğin bir aracın boyası yontulmuş ya da aşınmışsa, bu muayenede sorun çıkarabilir.

Eğer aracınızın ruhsatta yazan renginden farklı bir renk olmuşsa ve bunu ruhsata işletmemişseniz, muayenede sıkıntı oluşacaktır. Bu yüzden bu tür detaylara dikkat etmeniz önemlidir.

Aynı zamanda araç giydirme; işaretleri gizleyecek, araca zarar verecek ya da başka şekilde güvenlik tehlikesi oluşturacak şekilde yapılırsa, muayenede sorun oluşturabilir. Bundan anlayacağınız üzere, araç giydirme işleminde yapılan değişiklikleri ruhsatınıza işlettiğinizde, muayenede herhangi bir sorun çıkmayacaktır.

 

Komple Araç Kaplama

Araç kaplamaları giderek daha popüler hale geliyor. Herhangi bir araca lüks ve bireysellik katabilirler ve ayrıca favori takımınıza ya da organizasyonunuza desteğinizi göstermenin en iyi yoludur.

 • Araç kaplamaları, aracınızı kişiselleştirmenin yoludur ve farklı sargı türleri vardır.
 • Bir araç kaplama işlemi sizin için uygun olup olmadığına karar vermelisiniz. Bunun için, konusunda uzman profesyonellerden oluşan ekibimize danışabilirsiniz.
 • Araç kaplamaları aracınızı yağmurdan ve kardan korurken, bazı kaplamalar arabanızı temiz tutmanıza yardımcı olur.
 • Firmamız; şirket içi grafik sanatçılardan oluşan ekibimiz, işlem sürecinde yardımcı olacaktır.
 • Araba, cip, yarı kamyon, kamyonet ne olursa olsun, aracınızın tüm komple kaplamanızı, profesyonel olarak kaplama işlemini gerçekleştirebiliriz.

Araç kaplamaları, aracınıza yeni bir görünüm kazandırmak için kullanılır. Pek çok farklı kaplama türü vardır. Bunlardan bir tanesi olan komple araç kaplama, aracınızın tamamını kaplama işleminden oluşur.

Komple araç kaplama; aracınızın dekoratif ve koruyucu şekilde kaplamak için, çeşitli malzemelerin kullanıldığı işlemlerden oluşur. Kullanılan malzemeler, sarılmakta olan aracın tipine bağlı olarak değişir ancak, çoğunlukla koruyucu film, kumaş ve kağıt içerir.

İstenen görünüm ve hissi elde etmek için, farklı teknikler kullanırız ve en eksiksiz araç kaplamaları birkaç ay hatta yıllarca dayanacak şekilde tasarlanır. Komple araç giydirme; en kapsamlı araç koruma türüdür ve hem dış mekana erişilebilen yüzeylere bir film yerleştirmeyi hem de çizilmelere, darbelere e diğer dış hasarlara karşı korumayı içerir.

 

Filo Araç Giydirme ve Kaplama

Araçları diş etkenlerden korumak için giderek daha popüler hale gelen filo araç giydirme ve kaplama hizmetimiz; aracınızın ömrünü uzatmayı ve yeni görünmesini sağlamayı içeriyor.

Birçok filo yöneticisi, bu tür bir korumanın yeni araç satın almaktan, daha ucuz olduğunu da düşünüyor. Filo araçlarında giydirme ve kaplama işlemleri, son birkaç yılda işletmeler arasında giderek daha popüler hale geldi.

Kaplama ve giydirme hizmetlerimiz; araçlarınızı zararlı elementlerden korumak ve daha uzun süre yeni görünmelerine yardımcı olmak için sunuluyor. Kaplama hizmetimiz; bir işletmenin ya da bireyin özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilebilir.

Kullandığımız yaygın filo araç kaplama türleri arasında vinil, film bulunur. Vinil, dayanıklı ve uygulaması kolay olduğu için en popüler tiptir. Film daha az dayanıklıdır ancak, geride herhangi yapışkan kalıntısı bırakmama avantajına sahiptir.

Uzmanlarımız, aracınızı tetkik eder ve aracınıza en uygun olan kaplama türünü ve tasarımını belirleyerek, sizin onayınıza sunar. Eğer tasarımı ve kaplama türünü onaylarsanız, kaplama ve giydirme işlemleri başlar.

 

Dijital Baskılı Araç Giydirme

Aracınıza biraz ekstra kişilik katmanın popüler yolu olan araç kaplamaları, günümüzde giderek daha da popüler hale geliyor. Dijital baskıdan geleneksel baskıya kadar çeşitli yöntemlerle basılabilirler.

İster basit ve incelikli ister daha ayrıntılı bir şey arıyorsanız, ihtiyaçlarınıza uygun sargı türlerimiz mevcuttur. Dijital baskılı araç giydirme konusunda sektörde büyüyen bir trend olarak popüler olmaya devam ediyor.

Dijital baskılı kaplamalar; otomobilin dijital görüntüsü alınarak ve vinil üzerine basılarak oluşturuluyor.

 • Dijital baskılı kaplamalar, araca kopyalanması zor olan benzersiz bir görünüm kazandırıyor.
 • Baskılar genellikle gerçekten harika desenlere ve tasarımlara sahiptir. Yoldan geçerken birçok kişinin dikkatini çekebilirsiniz.
 • Dijital baskı; geleneksel baskı yöntemleriyle mümkün olmayan karmaşık tasarımlara olanak tanır.
 • Dijital kaplamalarımız, genellikle geleneksel araç kaplamalarından daha ucuzdur ve bu da onları paradan tasarruf etmek isteyenler için, çekici bir seçenek haline getirir.

İşletmelerin etiket, poster ve araç kaplamalarını basma şekillerinde devrim yaratan dijital baskı; işletmelerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilen yüksek çözünürlüklü ve çeşitli renklerde baskılar üretir.

Dijital baskı kaplamalar, çok para harcamadan, yüksek kaliteli sargı elde etmenin harika yoludur. Dijital baskı hizmetlerimiz, sadece profesyonel uzmanlarımızın hayal gücüyle sınırlıdır.

 

Araç Giydirme Maliyeti

Arabanızı kişiselleştirmenin birçok yolu vardır ancak, benzersiz görünmesini sağlamanın popüler bir yolu araba kaplama olabilir. Arabanızı kişiselleştirmenin birçok yolu vardır ancak, benzersiz görünmesini sağlamanın popüler yolu Araç giydirme maliyeti bazı kriterlere göre değişkenlik gösteriyor.

 • En popüler araba kaplamaları plastik ya da vinilden yapılır ancak, ahşap ve metal de dahil olmak üzere kullanılabilecek başka malzemeler de vardır.
 • Bazı araba kaplamaları çıkarılabilir olacak şekilde tasarlanır ve gerektiğinde çıkarılabilir ve değiştirilebilir. Diğerleri ise kalıcı olarak takılabilir.
 • Araba kaplama; arabanızın yüzeyine uygulanan bir tür grafik tasarım olarak adlandırılabilir.
 • Birçok farklı tarzda yapılabilir ve maliyeti değişkenlik gösterir.

Araç kaplama maliyeti; gereken sargı miktarına, aracın markası ve modeline, aracın yüzey durumuna göre değişkenlik gösterir. Ancak maliyetleri belirleyen farklı faktörler de vardır.

 • Aracın boyutu ve şekli en önemli faktörler arasındadır.
 • Araç giydirme işleminde, kullanılacak sargı malzemesinin türü önemlidir.
 • Sargıyı kurmak için gereken emek, önemli hususlardan biridir.
 • Sargının kurulacağı yer de önemli faktörler arasındadır.
 • Araç kaplama maliyetini tahmin ederken, vergi ve sigorta oranları da dikkate alınır.

Araç kaplama şirketleri, genellikle çeşitli fiyatlandırma seçeneklerine sahiptir. Bu nedenle herhangi bir taahhütte bulunmadan önce, projenizin özelliklerini sormanız gerekir.

Piyasada birçok farklı araba kaplaması var ve fiyatlar, büyük ölçüde değişiyor. Daha karmaşık bir tasarım yüzlerce liraya mal olabilirken, basit bir araba kaplaması daha düşük fiyatlara yapılabiliyor.

Hangi tür araba kaplaması seçerseniz seçin, satın almadan önce maliyeti hesaba kattığınızdan emin olmalısınız. Araç giydirme ve kaplama konusunda iyi üne sahip firmamız; uzman personeliyle birlikte hizmet verirken, bu hizmetimizden yararlanmak isteyen birçok kişi için uygun fiyatlarla profesyonel hizmetlerimizi tercih ediyor.

 

Logolu Araç Giydirme

Araba giydirmeleri, şirketinizin ya da markanızın logosunu bir arabada göstermenin popüler yoludur. Ayrıca arabanızın görünürlüğünü artırmanın ve onu bir par yerinde ya da trafikte, daha belirgin hale getirmenin mükemmel yoludur.

Şirketinizin markasını dünyaya göstermenin yolu logolu araç giydirme hizmetlerinden yararlanmaktır. Kaplamalar genellikle dayanıklı bir malzemeden yapılır ve herhangi bir araca uyacak şekilde, özel olarak yapılır.

Çeşitli renk ve tasarımlarda gelirler ve arabanız için çok farklı bir görünüm yaratabilirler. Logolu araç kaplaması, aracınızın dışına uygulanır. Araç giydirmenin amacı; bir firmayı ya da kişiyi tanıtmak ve dikkat çekmektir.

 • Araç giydirmeleri; günümüzde işletmeler ve kuruluşlar için popülerdir.
 • Bir şirket ya da kuruluşu tanıtmaya ve aracın daha çekici görünmesini sağlayamaya yardımcı olabilir.
 • Farklı stillerde ve farklı logolarda gelirler.
 • Arabalarında profesyonel logoya sahip olmak, firmaları daha güvenilir gösterir.

Bu tür promosyon malzemeleri pahalı olabilir ancak, iyi yapılmış bir arabanın kaplamasının görünümü çok etkileyici olabilir. Bazı şirketler, logolarının ambalajlara basılmasını tercih ederken, diğerleri grafik veya fotoğraf kullanmak gibi daha yaratıcı yöntemleri tercih ediyor.

Profesyonel araç giydirme firması arasında kendini kanıtlamış ve sunduğu hizmetleriyle, birçok işletmenin aracına logolu kaplama yapan firma olarak; yol kenarında reklam vermenin mükemmel olduğu araç giydirme hizmetleriyle markanızı geniş bir kitleye duyurmanızı sağlıyoruz.

Uzman personelimiz; arabanızı, kamyonunuzu, kamyonetinizi ve daha fazlası araba çeşidi üzerinde kaplama gerçekleştirebilir, pazarlamanızın görünürlüğünü geliştirmek için, profesyonel kaplama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X