info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi hizmeti ile sosyal medyada bilinir olun.

6 Farklı mecrada hesaplarınızı yönetiyoruz.

Hemen İletişime Geç
Instagram Hesap Yönetimi
Instagram Hesap Yönetimi

Instagram hesabınızın etkili bir şekilde yönetilmesi , post ve story çalışmalarının profesyonel bir ekip tarafından düzenli bir şekilde yürütülmesi için Instagram Hesap Yönetimi hizmetimizden yararlanabilir , geri dönüşümler elde edebilirsiniz.

Facebook Hesap Yönetimi
Facebook Hesap Yönetimi

En çok kullanıcısı olan sosyal medya platformlarının başında gelen Facebook sayfanızın etkili bir şekilde kullanılması , paylaşımlarınızın kaliteli olması ve düzenli bir sayfa yapınız olması durumunda marka değerinizin artacağı şüphesizdir.

LinkedIn Hesap Yönetimi
LinkedIn Hesap Yönetimi

Sektör profesyonellerinin en çok tercih ettiği platform olan LinkedIN paylaşımları markanız için çok önemlidir. Bu mecranın profesyonel bir şekilde yönetilmesi önemli markaların dikkatini çekebilir ve ciddi geri dönüşümler elde edebilirsiniz.

Youtube Hesap Yönetimi
Youtube Hesap Yönetimi

Videoların çok daha önem kazandığı günümüzde size katkı sağlacayak bir Youtube kanalı ile geniş kitlere ulaşabilirsiniz. Hemen her sektörde etkili bir şekilde kullanılan Youtube mecrasına uzak kalmayarak marka değerinizi önemli ölçüde artırmanız mümkündür.

Pinterest Hesap Yönetimi
Pinterest Hesap Yönetimi

Fotoğraf bazlı paylaşımların yapıldığı Pinterest günümüzde gittikçe popüler olan bir mecra haline gelmiştir. Sosyal medya hesaplarınız içinde mutlaka Pinterest sayfası da yer almalıdır. Pinterest işletme sayfası ile hedef kitlenize ulaşarak bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

MyBusiness Hesap Yönetimi
MyBusiness Hesap Yönetimi

Google My Business mecrası her ne kadar bir sosyla medya mecrası olmasada aynen diğer platformlar gibi düzenli paylaşımların yapılması gereken , yayınların yapılabildiği , ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı bir mecra olması sebebiyle ihmal edilmemelidir.

 Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, insanların hayatlarında önemli bir parça haline geldi. Hepimiz sosyal medyanın, hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduğunu ve yakın zamanda hiçbir yere gitmeyeceğinin de farkındayız.

İster büyük ister küçük işletme olsun, günümüz iş dünyasının en önemli pazarlama araçları arasında bulunan sosyal medya hesaplarınızı yönetmek için, zamanınız ve kaynaklarınız olmadığında ne olur? Burada biz Fsb Teknoloji olarak devreye giriyoruz!

Tüm ihtiyaçlarınız için, eksiksiz hizmet çözümleri sunarken, uygun fiyatlı bir sosyal medya yönetimi hizmeti veriyoruz. İçerikleri yönetmekten görselleri oluşturmaya, gönderi ve tweetleri planlamaktan, Facebook, Twitter, Instagram’da müşteri mesajlarını ve soruları yanıtlamaya kadar, tüm hizmetleri biz yapıyoruz!

Fsb Teknoloji; sosyal medya yönetimi ve farklı birçok alandaki profesyonel hizmetlerini 20 yılı aşkındır sürdürmektedir. Firmamız; Instagram ve Facebook’a gönderiler, Twitter ve Reddit’teki yorumları yanıtlama, blog ve videolar için içerik oluşturma ve daha fazlası hizmetleri, profesyonel şekilde sunuyor!

 

Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere sosyal medya yönetimi hizmeti; strateji, içerik ve katılım oluşturmak için, sosyal medya platformlarını yönetme süreci için verilen, profesyonel hizmettir.

Günümüz dünyasında önemli bir pazarlama kanallarından biri olan sosyal medya yönetimi; konusunda uzmanlaşmış kişi ya da şirketler tarafından gerçekleştirilir. Sosyal medya yönetimi katlanarak büyüyen bir alan olmasının yanında heyecan verici ve bir o kadar da gerçek zorlukları olan bir alandır.

 • Sosyal medya yöneticileri, içerik oluştururken kullanıcı psikolojisini anlar.
 • Çok farklı alanlarda olabilir ve iyi iletişim becerilerine sahip olunması gerekir.
 • Farklı platformlarda nasıl olunması gerektiğini bilen kişiler tarafından yönetimi yapılmalıdır.

Fsb teknoloji çalışanları; hizmet verdikleri kişi ya da kurumlar için içerik oluşturabilir, katılım, analitik raporlama ve daha pek çok şey üzerinde sorumluluklarını yerine getirir.

 

Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?

Sosyal medya yönetimi hizmetleri; birden fazla sosyal medya hesabını yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kişisel ve ticari amaçlarla kullanılan sosyal medya yönetimi hizmeti, çoğunlukla firmalar için daha uygundur.

Sosyal medya yönetimi hizmetlerinin genelinde; diğer kullanıcılarla etkileşimin yanı sıra, yüklenen resim ve videolara kadar, hesabınızın her yönüyle kontrol altına almanıza izin veren bir seçeneği bulunur.

Sosyal medya yönetimi oldukça zor bir iştir ve Facebook, Instagram, Twitter ve daha fazlası sosyal medya üzerinde sürekli yorumları izlemek, yayınlamak ve yanıt vermek gerekir.

Fsb Teknoloji sosyal medya yönetimi uzmanlarımız;

 • Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızı devralarak, sizin adınıza güncellemeler yapar.
 • Gönderilen yorumlar bölümünde, takipçilerinizle iletişim kurar.
 • Sunulan ürün ya da hizmetlerle ilgilenen çevrimiçi yeni insanlara ulaşır.

Sosyal medya yönetimi hizmetleri içinde, işletmeniz için yapılması gereken tüm bu işlemleri, profesyonel şekilde yapmak için buradayız.

 

Neden Sosyal Medya Yönetim Hizmetine İhtiyacınız Var?

Herhangi bir küçük işletme için en zor şeylerden bir tanesi; günlük bir operasyon yürütürken, sosyal medya hesaplarını yönetmek için zaman ayırmaktır. Sosyal medya yönetimi hizmetleri sunulan bir ajansı işe almak, tam da bu noktada işe yarayacaktır.

Tüm sosyal medya hesaplarının korunması için harcanacak vakit oldukça uzundur. Bu konuda zamanınız ve bilginizin olmaması durumunda, yapılacak en iyi tercih, sosyal medya yönetim hizmeti sunan, profesyonel bir firma ile çalışmaktır.

Sosyal medya; tam zaman gerektiren bir iştir ve çoğu kişi, bunu yapacak donanıma sahip değildir. Sosyal medyada varlığınızı daha da duyurmak ve sürekli içerik akışına ayak uyduracak zaman bulamıyorsanız, tüm bunları sizin adınıza gerçekleştirecek, uzman ekibiyle hizmet veren Fsb Teknoloji ile çalışabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Yönetimi için Bir Ajansla Çalışmadan Önce Hangi Sorular Sorulmalıdır?

Sosyal medya yönetimi hizmeti sunan bir ajansla çalışmadan önce, sormanız gereken bazı sorular vardır. Bu sorular sayesinde, ajansın hangi konularda daha uzman olduğunu görebilir ve buna göre çalışıp çalışmayacağınıza karar verebilirsiniz.

 • Geçmiş müşterilerinden sunabilecekleri referanslarının olup olmadığı
 • Sundukları hizmetlerin kalitesinin ne düzeyde olduğu
 • Sundukları hizmetle, işletmenize ne tür bir katma değer sağlayacakları
 • Sektörde ne kadar deneyime sahip oldukları
 • Çalışma süreçlerinin nasıl işlediği
 • Fiyat politikalarının ne yönde olduğu

Sosyal medya yönetimi için bir ajansla çalışmadan önce, soracağınız birkaç soruyla, ajansın deneyimlerini, süreçlerini, müşterilerle nasıl çalıştıklarını, geçmiş müşterilerin ne tür sonuçlar aldıklarını öğrenmeniz mümkündür.

 

Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Sosyal medya platformlarında erişiminiz genişletmenin, müşteri tabanını büyütmenin en önemli yollarından bir tanesi sosyal medya varlığı konusunda bilinçli olmaktır. Bunu yapmanın birçok yolu bulunur ve özellikle dışarıdan hizmet almak; tüm yönleriyle birbirinden farklı olan bu sosyal medya platformlarının nasıl çalıştığını öğrenmek zorunda kalmadan başlamanın en kolay yoludur.

Sosyal medya yönetimi hizmeti alarak;

 • Sosyal medya hesaplarının güncellenmesini çok daha kolay gerçekleştirebilirsiniz.
 • Profesyonel uzmanlar tarafından tüm sosyal medya gönderileriniz ele alınır ve en iyi zamanlamalarla yayını yapılır.
 • Instagram, Facebook gibi sosyal medya platformlarında, daha geniş bir kitle oluşturmanız sağlanır.
 • Özellikle küçük işletmeler için sosyal medya birinci sırada gelir. Gün içinde gönderilere, tweetlere, paylaşımlara, pinlere ve daha fazlasına nasıl bakılacağı ya da bunların nasıl yönetileceği hakkında, profesyonel hizmet alırsınız.

Sosyal medya; pazarlama için ona güvenen birçok işletme ve kuruluşlar yanında, modern dünyanın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Çoğu zaman sosyal medyayı yönetmek başlı başına tam zamanlı bir iş olabilmektedir.

Kendinize sosyal medya ihtiyaçlarınıza ayak uyduracak yeterli zaman ve kaynağı ayırmakta zorlanıyorsanız, uzun yıllardır sektörde kaliteli işleriyle profesyonel hizmet veren Fsb Teknoloji ile iş birliği yapabilirsiniz.

 

Instagram Hesap Yönetimi

Sosyal medya; markaların müşterileriyle etkileşime girmesi için, mükemmel bir fırsattır. Ancak Instagram hesabınızı düzgün şekilde yönetemiyorsanız, Fsb Teknoloji ile iletişime geçebilir; aynı zamanda, kurumlara özel hazırlanan ve personelinizin becerilerini daha da artıracak eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Facebook Hesap Yönetimi Hizmetimiz

Hangi bilgilerin mevcut olduğunu ve hangi seçeneklere sahip olduğunuzu bilmeniz için, Facebook hesabınızı nasıl yöneteceğinizi bilmek önemlidir. Tercihlere bağlı şekilde birçok farklı ayar ve gizlilik kontrolü, sosyal medya uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir ve gerektiğinde kurumunuz için, personelinizin bilgi ve becerisini üst seviyeye çıkarmak için, özel olarak hazırlanan eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Linkedln Hesap Yönetimi Hizmetimiz

Linkedln hem iş arayanlar hem de yöneticiler için güçlü bir araçtır. Bir Linkedln hesabıyla, sektörünüzdeki diğer profesyonelleri görmek çok kolaydır. Linkedln hesap yönetimi için; farklı kategoriler altında beceri eklemek ve nerede çalıştığınız, ne iş yaptığınız gibi ek bilgileri eklemek için araçlar sunar. Sizin için Linkeln hesap yönetimini yapabilir, çalışanlarınız için özel hazırlanan eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Youtube Hesap Yönetimi Hizmetimiz

Başarılı bir Youtube kanalı için ne gerektiği çok önemlidir. Hesabınızın yönetilmesini zorlaştıracak birçok işlev ve araç barındırır. Youtube’u bir pazarlama amacıyla kullanmak isteyen bir işletme misiniz? Başarılı ve kârlı olabilmek için hesabınızı yönetebilir ya da kurumunuz personelinin daha profesyonel olması için, özel hazırlanan eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Pinterest Hesap Yönetimi Hizmetimiz

Pinterest; kullanıcıların sevdikleri şeyleri paylaştıkları, beğendikleri ve yeniden sabitledikleri bir sosyal medya platformudur. Pazarlama ya da reklamcılık gibi ticari amaçlarla da kullanılan Pinterest için bir şirket işletme hesabı açabilir ve sizin adınıza hesap yönetiminizi yapmayı sağlayabilir. Aynı zamanda şirket personelinizin daha profesyonel olmasını sağlamak amaçlı, özel olarak hazırlanan eğitimlerimizden de yararlanabilirsiniz.

 

MyBusiness Hesap Yönetimi Hizmetimiz

İşletmeler artık teknolojiye, her zamankinden daha fazla güvenmeye başladı. Dijital çağ içinde şirketiniz için çevrimiçi bir varlığa sahip olmak ve günün herhangi bir saatinde herhangi bir yerden yönetebilmek zorunluluk oluyor. İşletmenizi profesyonellerden oluşan bir ekibe yaptırmak, büyümeniz için bir adımdır. Sizin için MyBusiness hesap yönetimi yapabilir, çalışanlarınızın bilgilerini üst seviyeye çıkarmak için, özel olarak hazırlanan eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Reklam Hizmetlerine Her Firmanın İhtiyacı Vardır.

Şirketiniz İçin Mail Hosting Çözümleri

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X