info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372

Seo Hizmetleri

Seo Hizmetlerimiz ile arama motorlarında üst sıralarda olabilirsiniz.

Sitenizin üst sıralarda olması ciddi dönüşümler elde etmenizi sağlayacaktır.

Hemen İletişime Geç

Web sitenizi daha görünür ve kaliteli bir hale getirerek ziyaretçi sayınızı artırmak için birçok farklı yöntem bulunuyor. Ancak bu yöntemlerin içerisinden Google’ın da en sevdiği yöntemlerden biri olan SEO çalışmaları diğerleri açısından büyük bir farka sahip. Sizlere sunduğumuz SEO hizmetleri ile web sitenizde bulunan bütün içerik ve dosyaları web sitenizin amacı ile uyumlu hale getiriyoruz. Bu uyumun sağlanmasının ardından Google arama motoru botları ile gerçekleştirdiği taramalarda web sitenizin amacını kaliteli olarak anlıyor. Böylece ilgili aramalarda çıkan sonuçlarda web sitenizi üst sıralara taşıyor.

 

Kurumsal Seo Danışmanlığı
Kurumsal Seo Danışmanlığı

Organik aramalarda üst sıralarda yer almanız cironuzu artırmanız açısından çok önemlidir. Hedef kitlenize ulaşmanız çok önemlidir.

E-Ticaret Seo Danışmanlığı
E-Ticaret Seo Danışmanlığı

E-Ticaret yapıyorsanız ve daha çok ciro elde etmek istiyorsanız mutlaka görünür olmalısınız. Organik sonuçlarda gözönünde olmanız çok önemlidir.

Seo Analizi
Seo Analizi

Web sitenizi analiz ederek seo raporunuzu hazırlıyoruz. Bu rapor doğrultusunda hatalarınızı düzeltiyor ve sorunsuz bir siteye sahip olmanızı sağlıyoruz.

İçerik Üretme
İçerik Üretme

Projeleriniz için kaliteli içerikler üretiyoruz. İçeriklerimiz uzman editörlerimiz tarafından hazırlanmakta ve seo kriterlerine uygun olarak yazılmaktadır.

Backlink Temizliği
Backlink Temizliği

Siteniz için düzenli olarak zararlı backlinklerin takip edilmesi ve temizlenmesi gerekir. Toxic backlinklerin seo sonuçlarına ciddi zararı olmaktadır.

SEO Hizmetleri Nedir?

SEO hizmetlerinin temelinde yatan unsur, web sitenizin içeriklerini Google arama botlarının sevdiği ve kabul ettiği bir hale getirmektir. Google üzerinde gerçekleştirilen aramalarda karşınıza çıkan sonuçlar belirli algoritmalar ile düzenlenmektedir. Bu algoritmanın en temel unsuru ise Google arama motoru botlarıdır.

SEO hizmetleri, içeriklerinizin belirli şartlara göre tamamen düzenlenmesi ve web sitenizin arama motoruna uygun olarak dizayn edilmesidir. Özellikle anahtar kelimeler, içerik uzunluğu, içeriğin kapsamı, yeterince bilgi verici olması gibi unsurlar göz önünde bulundurulmaktadır. Bu sayede web siteniz rakip sitelerinizin önüne geçecek web site puanına sahip olacaktır.

 

SEO Hizmetleri Türleri Nelerdir?

SEO hizmetlerinin gerçekleştirilmesinde iki farklı tür bulunmaktadır. Bu iki türün de kurallara uygun profesyonel olarak gerçekleştirilmesi sonucunda web siteniz zamanla arama sonuçlarında üst sıralara yerleşecek ve bu üst sıralarda yerini koruyacaktır. Sizlere özel profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz bu iki çalışma türü;

 • Site içi SEO: Sitenizin içerisinde bulunan bütün içerik, resim, gif gibi unsurların yazılarının sitenize uygun olarak düzenlenmesidir. Bu düzenleme sırasında sattığınız ürünler ya da sitenizin amacını göz önünde bulunduruyoruz. Böylece web sayfanız ile amacınız tam olarak bir uyum yakalayacaktır.
 • Site dışı SEO: Sitenizin içeriklerinin başka sitelerden yönlendirilerek bulunabilmesi ya da ilgili seçeneklerin web sitenize eklenmesi ile oluşturulan SEO çalışmasıdır. Bu SEO çalışmasını sitenizin dış bağlantıları kaliteli olacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

SEO çalışmalarının gerçekleştirilmesi bilgi ve tecrübe istemektedir. Yanlış gerçekleştirilen herhangi bir çalışmada sitenizin kalitesi yükselmek yerine düşecektir. Firmamızda bulunan profesyonel ekibimiz ile sitenizin kalitesini artırarak rakiplerinden üst sıralara geçmesini sağlıyoruz.

 

Sizlere Sunduğumuz SEO Hizmetleri

SEO hizmetleri oldukça geniş bir kapsama sahiptir. Her web site için gerçekleştirilebilir hatta gerçekleştirilmelidir. Profesyonel ekibimiz ile size sunduğumuz SEO hizmet türleri;

 • Kurumsal SEO danışmanlığı: Kurumsal web siteniz için gerekli olan SEO içeriklerin oluşturulması ve sizlere bu içeriklerin temel yönlendirmelerinin anlatılmasını içermektedir. Bu danışmanlık hizmeti ile her zaman içeriklerinizin SEO ile uyumlu olması için gereken danışmanlık hizmetini sizlere sunuyoruz.
 • E-Ticaret SEO danışmanlığı: E-ticaret sitelerinin olmazsa olmazlarından biri SEO çalışmalarıdır. Çünkü bu sitelerin genel amacı satış yapmak ve müşteri kitlesini artırmaktır. Bunun için de en güzel yöntem arama motorlarında ilgili aramalarda sıralamasını yükseltmektir. Bu durumda bir web site reklamlara fazla ihtiyaç duymadan müşteri kitlesini artırabilir.

 

Neden Bir Web Sitenin SEO Uyumlu Olması Gerekir?

Her web sitenin mutlaka bir SEO uyumluluğuna sahip olması gerekmemektedir. Ancak web sitenizden beklentileriniz belirli yönde ise amacınıza ulaşmak için en iyi aracılardan biri SEO çalışmalarıdır. Eğer;

 • Web sitenizin trafiğini kaliteli ve kalıcı bir şekilde artırmak,
 • Web sitenizin ve markanızın tanınırlığını artırmak,
 • Hitap ettiğiniz kitleyi genişletmek,
 • Web sitenizin kalitesini yükselterek arama motorları tarafından sevilmek,
 • Ziyaretçilerin arama motorunda gerçekleştirdiği ilgili aramada arama motoru tarafından önerilmek ve sonuç sıralamasında ilk sıralara yerleşmek,
 • Kullandığınız reklam ve diğer kısa süreli sizi duyuracak çalışmaların etkisini yeterince beğenmiyorsanız firmamızla iletişime geçerek web sitenize uygun bir SEO çalışmasına sahip olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz SEO çalışmalarımızda uzman ekibimiz ile web sitenizi inceleyerek size en uygun çalışmayı hazırlıyoruz.

 

SEO ile Site Görünürlüğünü Artırmak

Web sitenizin trafiğinin artması ve daha çok kişi tarafından görülmesi web site sahipleri için büyük önem taşımaktadır. Çünkü her web sitenin bir kuruluş amacı ve ulaşmaya çalıştığı kitle bulunmaktadır. Özellikle e-ticaret amacıyla kurulmuş sitelerde bu önem daha da artmaktadır. Çünkü bir e-ticaret sitesi ne kadar çok tanınırsa o site üzerinden o kadar kar elde edilecektir.

SEO ile site görünürlüğünüzü artırmak için tek yapmanız gereken firmamıza SEO hizmeti için başvuruda bulunmak. Başvurunuzun ardından uzman ekibimiz ile;

 • Web sitenizin profesyonel incelemesini gerçekleştiriyoruz. Belirli analizler elde eder ve bu analizleri yorumluyoruz.
 • Bu analizlerin ardından geliştirilmesi gereken içeriklere geçiyoruz. İçeriklerinizin gerçekleştirilmesinde uygulanacak yöntemler için farklı analiz işlemleri uyguluyoruz.
 • Tüm bu analizlerin yorumlanmasının ardından içerikleriniz için anahtar kelime, uygun görsel, özgünlük, kelime sayısı, anahtar kelime sayısı, anahtar kelime sıklığı gibi unsurları belirliyoruz.
 • Tüm bu unsurların ardından web siteniz için profesyonel bir içerik oluşturuyoruz.

 

Sitenizi SEO Uyumlu Hale Getirmenin Avantajları

Size sunduğumuz SEO hizmetleri ile web sitenizi uyumlu hale getirmek size birçok avantaj sunuyor.

 • İçerikleriniz kaliteli hale gelir. Yazım hatalarında ve birçok içeriğin kalitesini düşüren unsurdan arınır. Böylece sizi ziyaret eden kişiler içeriğinizle olumlu bir deneyim yaşar.
 • Web siteniz arama motoru botları tarafından sevilir. Böylece gerçekleştirilen aramalarda ziyaretçilere web siteniz sunulur.
 • Web sitenizin doğal trafiği artar. Arama sonucunda sizi üst sıralarda gören ziyaretçi aradığı şeye ulaşmak için web sitenizi tercih eder.
 • SEO hizmetleri uzun süre etki yaratacak sonuçlar doğurur. Reklam gibi yöntemler sadece belirtilen süre içerisinde ziyaretçi trafiği yaratacaktır. Ancak SEO çalışması sonucunda web siteniz her zaman trafiğini artıracaktır.
 • SEO çalışmaları diğer yöntemlere göre daha uygun maliyetlidir. Ancak burada unutulmaması gereken nokta içeriklerin düzenli olarak güncellenmesi gerektiğidir.
 • Web sitenizi profesyonel bir şekilde yansıtırsınız. Web siteniz içerisinde bulunan profesyonel olmayan noktalar ziyaretçilerinizde olumsuz bir algı bırakacaktır. Ancak gerçekleştirilen SEO işlemi ile işletmeniz ya da firmanızın profesyonelliğini web sitenizle ile de yansıtırsınız.

 

SEO ile Ne Gibi İşlemler Gerçekleştirilir?

SEO uygulanırken web sitenize uygun olarak belirli işlemler gerçekleştirilir;

 • Hedef belirleme: Web sitenizin hedefini sizlerle beraber belirliyoruz. Beklenen sonucu almak için uygun bir SEO çalışması gerçekleştiriyoruz.
 • Web sitesi analizi: Web sitenizin analizini gerçekleştiriyoruz. Güncel olan tıklama, ziyaret, dönüşüm sayısını değerlendirerek web sitenin durumunu yorumluyoruz.
 • Rakip analizi: Rakip web sitelerin analizlerini gerçekleştirerek onların güncel durumlarını elde ediyoruz.
 • Anahtar kelimelerin belirlenmesi: Tüm içerikleri hazırlamadan önce her içeriğin amacına uygun anahtar kelimeleri belirliyoruz. Bu anahtar kelimeler arama gerçekleştirecek kişinin aklına gelecek, konuyu özetleyen birkaç kelimeden oluşuyor.
 • Kıyaslama raporu: Web sitenizi ve rakip siteleri kıyaslayarak ne kadar bir adım atmanız gerektiğini yorumluyoruz.
 • Teknik düzenleme: Web sitenizle ilgili profesyonelliği düşüren teknik düzenlemeleri gerçekleştirerek web sitenizin kalitesini artırıyoruz.
 • İzleme ve dönüşüm hedefleri: Web siteniz için uygun bir izleme ve dönüşüm hedefi belirliyoruz. Böylece çalışmaları bu hedefi amaçlayacak şekilde düzenliyoruz.
 • Backlink analizi ve link inşası: Backlinkler kullanımında profesyonellik isteyen bir çalışmadır. Bu nedenle var olan backlinklerinizi inceleyerek gerekli düzenlemeyi gerçekleştiriyoruz.

Aylık raporlama: Aylık tıklanma, dönüşüm, kalite artımı gibi raporlarınızı sizlere ulaştırıyoruz

Google Reklamları ile Daha Görünür Olabilirsiniz.

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X