Diğer Hizmetler Görün ve Bilgi Alın - Fsb Teknoloji  
info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372

Diğer Hizmetler

Kurumunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz diğer hizmetlerimiz

Teknik destek, periyodik bakım onarım ve kurumsal donanım satışı yapıyoruz.

Hemen İletişime Geç
Kurumsal Donanım Satışı
Kurumsal Donanım Satışı

Bilgi teknolojileri kapsamında ihtiyaç duyacağınız donanımları sizin için tedarik ediyoruz.

Kurumsal Teknik Destek
Kurumsal Teknik Destek

Dijital mecralarda yada fiziki cihazlarınızda desteğe ihtiyaç duymanız durumunda her zaman yanınızdayız.

Periyodik Bakım Hizmeti
Periyodik Bakım Hizmeti

Bilgisayar ve yazıcı gibi fiziki aksamlar için düzenli bakım onarım ve yedekleme gibi periyodik hizmetler sunuyoruz.

Diğer Hizmetler

İşletmelerin kurumsal olarak farklı ihtiyaçları olurken bu ihtiyaçlar; doğru tedarik ve hizmet alımları ile karşılanır. Bu konuda çalışılacak firmalarla doğru iş ortaklıklarının kurulması önemli bir noktadır. Böylece şirkete sağlanacak olan dışarıdan her bir desteğin, şirket için maksimum performans sağlaması ve işletmelere kolaylıklar sunması sağlanabilir. Türkiye’de dijital hizmetleri ile ön plana çıkan FSB Teknoloji, işletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetlerde uygun ve çözüm odaklı hizmetler sunar. Yakalanan başarı, işletmelerin FSB Teknoloji’yı tercih etmesini daha da kolaylaştırırken, yıllardan beri bu alanda sunulan hizmetler ve elde edilen deneyimler işletmelerin eksik yönlerini geliştirmesine katkı sunar. Bu doğrultuda ihtiyacınız ne olursa olsun eğitimden SEO çalışmalarına kadar FSB Teknoloji’nın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanabilir ve işletmenizi bir sonraki başarılı adıma ulaştırabilirsiniz.

 

Diğer Hizmetler : Kurumsal Donanım Satışı Hizmetimiz

Kurumların teknik altyapısının geliştirilmesi adına FSB Teknoloji tarafından kurumsal donanım satışı hizmeti de verilmektedir. Bu sayede, hizmet verilen şirketin sektörüne uygun, çalışanların verimliliğini arttıracak yeni donanımlar ile birlikte işlerin daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde sürdürülmesi mümkün olabilir. Bilgisayar, dizüstü ve özel ağ çözümleri gibi bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği tüm donanım seçeneklerine sahip olan FSB Teknoloji, sunmuş olduğu çeşitlilik ile birlikte farklı bütçelerin hizmetlerinden yararlanmasını sağlar. Böylece büyüklüğü ya da ekonomisi ne olursa olsun, FSB Teknoloji hizmetlerinden yararlanmak mümkün kılınır.

Kurumlara yönelik özel bir şekilde planlanan donanım altyapısı, kurumsal olarak işletmelerin yükünü hafifletir. Böylece en iyi donanımların, ağ kurumlarının ve sistemlerin hazırlanması için zaman tasarrufu sağlayabilen işletmeler, hazırlanacak ve kullanıma hazır durumdaki çözümler ile işletmelerin hızlı bir şekilde çalışmaya geçebilir. Çalışanlarının sorunsuz teknik altyapı ile hizmet vermesine imkan tanındığı gibi işletmelerde verimlilik de artar. Üstelik FSB Teknoloji kurumsal donanım satışı için tek bir satış desteği sunmadığı gibi satış sonrasında da periyodik bakım ve teknik destek konularında işletmeler için yine uygun şartlarda hizmet verilir. Böylece sorunsuz bir teknik altyapı ile çalışma imkanı bulacak olan işletmelerde, oluşabilecek olası sorunlarda da hızlı çözümleriyle FSB Teknoloji, çalışmaların aralıksız devam etmesine katkı sunar.

Donanım hizmetleri sadece bilgisayar gibi cihazları kapsamaz. Donanımlar, işletmelerde sunucu ve depolama alanı gibi ek gereksinimleri de kapsar. İşletmelerin işlerini yedekleyebileceği ve güvenle saklayabileceği hard disk ve sunucular,  işletme içinde kurulacak özel ağ sistemleri gibi pek çok farklı ihtiyaçta, yine teknik olarak destek alınması gerekir. Bu cihazların alınması, kurulması ve sorunsuz bir şekilde çalışır hale getirilmesi uzmanlık gerektirir. Bu uzmanlık için ise FSB Teknoloji profesyonelleri hızlı ve yerinde çözümler sunar. Üstelik FSB Teknoloji kurumsal teknik destek ile birleştirilebilecek olan donanım satış hizmeti, olası problemlerde de işletmelerin yalnız kalmamasını, hızlı bir şekilde çözüm bulmasını sağlar. Aksi halde, yaşanacak her problemde uzman bulmaya çalışmak, güvenilir bir şekilde hizmet verecek işletmeleri bulmak ve hizmet almaya çalışmak hem maddi hem de zaman açısından kayıp yaratır. Bu tür sorunların yaşanmaması ve kayıpların oluşmaması adına ise işletmelerin sürekli destek alabileceği firmalar ile iş ortaklıkları kurması gerekir. FSB Teknoloji ise Türkiye’de bu alanın öncü markalarından birisi olarak yıllardır hizmet vermektedir.

 

Kurumsal Teknik Destek Hizmetimiz

Kurumsal teknik destek, donanım desteği alsın ya da almasın tüm işletmelere sunulur. Bu sayede sadece teknik destek ihtiyacı olan işletmeler, FSB Teknoloji’dan bu konuda destek alabilir. Yapılacak görüşmeler ile birlikte belirli şartlar dahilinde sunulacak hizmetler sayesinde yaşanabilecek tüm arızalarda, kolay ve hızlı şekilde soruna çözüm bulunabilir.

İşletmelerin kullandığı tüm teknik cihazlar ve altyapılarda oluşabilecek sorunlarda teknik destek sunabilecek kişinin istihdam edilmesi gerekir. Bu maliyeti arttıracak bir durum olduğu gibi FSB Teknoloji tarafından sunulan kurumsal teknik destek sayesinde daha ekonomik ve çözüm odaklı bir hizmet alınabilir. Sunulan hizmetler, uzman profesyoneller tarafından sağlanır. Alanında yenilikleri takip ederek en son teknolojileri kullanan FSB Teknoloji uzmanları, ihtiyaç duyulduğu anda hızlı bir şekilde teknik destek verir ve mevcut probleminin giderilmesinde katkı sunar. İşletmeler mevcut sorunlar için zaman kaybı yaşamak yerine FSB Teknoloji tarafından sunulan bu eşsiz hizmet ile çalışmalarına devam eder. Bu durumun en önemli artısı ise vakit ve kazanç anlamında herhangi bir kaybın olmamasıdır. İşletmelere özel çözümleri ile FSB Teknoloji sizin de en iyi iş ortaklarınızdan birisi olabilir.

Diğer Hizmetler : Periyodik Bakım Hizmetimiz 

Her bir teknoloji ne kadar güçlü olursa olsun bakım ve teknik desteği ihtiyaç duyar. FSB Teknoloji tarafından sunulan hizmetlerde teknik desteğin yanı sıra periyodik olarak bakım hizmeti de sunulur. Periyodik bakım hizmetlerinde donanımların tam olarak kontrol edilmesi, eksik ya da yıpranmış parçaların değiştirilmesini sağlanır. Periyodik bakım hizmeti aynı zamanda işletmelerdeki teknik destek ihtiyacını da azaltır ve ek bir maliyet oluşmasını önler. İşletmeler düzenli olarak yapılacak kontroller ile birlikte sürekli denetlenir.

Alanında uzman ekip tarafından yapılacak kontrollerde olası arızalar ya da olumsuzluklar anında tespit edilir ve iş verimliliğinde herhangi bir kayıp yaşanmaması adına mevcut sorunlara yönelik çözümler getirilir. Periyodik bakım hizmeti işletmeler için ekonomik bir yük getirmediği gibi oluşabilecek büyük arıza ve kayıplara karşı güvenlik kalkanı sağlar. Bu sayede işletmeler çok büyük maliyetleri karşılamak yerine uygun fiyatlar ile periyodik bakım hizmeti alarak işletmelerinde teknik altyapı konusunda sorun yaşamanın önüne geçebilir. Kurumsal donanım satışından teknik desteğe kadar işletmelerin teknik altyapısında duyduğu tüm ihtiyaçlara uygun hizmetler sunarak kolaylık sunan FSB Teknoloji, her zaman işletmelerin yanındadır.  Üstelik donanım desteği de sunan FSB Teknoloji sayesinde yeni bir donanım ihtiyacı olduğunda ekonomik ve uygun şartlarla yeni donanımlara sahip olmak da mümkün. İşletmelere kapsayıcı hizmetler sunarak tüm ihtiyaçlarında yanıt vermeyi başaran FSB Teknoloji ile birlikte işletmenizde maliyetleri düşürebilir, hızlı çözümler ile verimliliğinizi yükseltebilirsiniz.

 

Diğer Hizmetlerimiz Konusunda Neden FSB Teknoloji?

Türkiye’de kurumsal donanım satışı, periyodik bakım hizmeti gibi farklı hizmetler sunan FSB Teknoloji, yıllardan beri sektörün önemli oyuncularından birisidir. Sektörde elde edilen deneyimler, sektörel takip ile yenilikçi çözümlere sahip olma gibi fırsatlar yaratan FSB Teknoloji, şeffaf hizmet ve raporlamalarının yanı sıra uygun bütçelerle hizmet verir. İşletmelerin uygun maliyetler ile hizmet alması ve sorunsuz bir şekilde işlerini sürdürebilmesi adına FSB Teknoloji’nın sunduğu avantajlar, işleri hızlandırır.  FSB Teknoloji çözüm ortaklığı sayesinde işletmelerin işlerine en uygun cihazları kullanması, cihazların kullanıma hazır bir şekilde işletmelere sunulması ve kullanım sırasında da olası arızalarda hızlı bir şekilde destek alması adına FSB Teknoloji fırsatlar sunar. Ayrı ayrı sunulan hizmetler sayesinde işletmelerin paket yerine ihtiyaç duyduğu hizmetleri almasının sağlanması, bu konuda sağlanan diğer cazip detaydır.  Türkiye genelinde sağlanan bu avantajlar, her bir işletmeci için aynı zamanda bir fırsattır. Hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve özellikle sunulan hizmetler ile ilgili aklınızdaki soru işaretlerini gidermek adına FSB Teknoloji ile iletişime geçebilirsiniz. Yapılacak görüşmelerde işletmeler için FSB Teknoloji tarafından sağlanabilecek tüm avantajlar detaylı bir şekilde aktarılır.

Dünden Bugüne Fsb Teknoloji

CPU İşlemci Nedir Merak Ettiniz mi?

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X