Web Hizmetleri İçin Aradığınız Herşey Bizde - Fsb Teknoloji 
info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372

Web Hizmetleri

Web hizmetlerimiz ile site sahip olmak bizimle çok kolay.

Her bütçeye uygun web tasarım paketlerimiz ile çok kısa sürede mükemmel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Bir web sitesine sahip olmak için öncelikle web sitenizin türünü belirleyerek gerekli sunucu ve domain almanız gerekmektedir. Bunun ardından ise geriye web sitenin içeriklerinin oluşturulması kalıyor. Site içeriklerinizin oluşturulması aşamasında firmamızın size sunduğu web hizmetleri sayesinde web sayfanızı profesyonel bir şekilde hazırlıyoruz. Farklı amaçlarla birçok hizmet türünü sizlere sunuyoruz. Hizmetler uygulanırken arama motorlarının kurallarına uyarak sizin ve ziyaretçiler için ideal bir web site oluşturuyoruz.

Hazır Web Tasarım Paketleri
Hazır Web Tasarım Paketleri

Firmanızı tanıtmak yada ürün satışı yapmak için eksiksiz hazır tasarım çözümleri

Özel Tasarımlar
Özel Tasarımlar

Sadece size özel benzersiz arayüz ve özel kodlanan kontrol paneli ayrıcalığını yaşayın.

Web Sitesi Tasarımı
Web Sitesi Tasarımı

Her bütçeye uygun paketlerimiz ile sizinde hemen bir web siteniz olabilir.

Web Hizmetleri Nedir?

Web sayfanızın tasarlanmasından tutun yazılımının oluşturulmasına kadar web sitenizle ilgili gerçekleştirdiğimiz işlemler web hizmetleridir. Bu hizmetlerin her biri web sitenizin başka bir alanıyla ilgilenir. En temel işlemden içeriklerinize kadar birçok hizmet firmamız ile sunuluyor.

Kaliteli bir web siteye sahip olmak ziyaretçileriniz tarafından beğeni almanızı sağlar. Kaliteli bir web site oluşturmak için de profesyonel bir ekiple çalışmanız gerekir. Firmamızda bulunan ekip kadromuz tecrübeli ve uzman kişilerden oluşuyor. Web site ile ilgili bütün başvurularınızda istek ve ihtiyaçlarınızı analiz ederek en uygun web hizmetlerini size sunuyoruz.

 

Web Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?

Firmamız tarafından web hizmeti gerçekleştirilirken belirli aşamalar izlenmektedir;

 • Firmamıza başvurmanız dahilinde sizinle beraber aklınızdaki projeyi görüşüyoruz. Sizin ve ziyaretçilerinizin beğeneceği bir web site için oluşturulması gereken her türlü basamağı bu aşamada planlıyoruz.
 • Bunun ardından gerekli hizmetlerinize karar veriyoruz. Eğer web sitenizi sıfırdan bizimle hazırlamak isterseniz baştan sona size tüm konularda yardımcı oluyoruz.
 • Daha sonra web sitenizin hazırlanması aşamasına geçiliyor. Bu aşamada web sitenizin yazılımı, tasarımı gibi en temel unsurlar oluşturuluyor. Temel aşamaların ardından ise içerik kısmına geçiliyor.
 • İçerikleriniz için SEO uyumlu çalışmalar düzenliyoruz. Görselleriniz için gerekli grafik hizmetlerini sunuyoruz. Böylece web sitenizi arama motorları için olumlu bir hale getirmiş oluyoruz. Bu durum sonucunda arama motorunca sevilen ve önerilen, ziyaretçilerin sorunsuz ulaşacağı bir web siteye sahip olursunuz.

 

Web Hizmeti Neden Kullanılır?

Web sitesi oluşturmak birçok teknik detayı bulunan işlemdir. Bu detayların kurallara uygun olarak düzenlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde web siteniz olması gerektiği gibi çalışmayacaktır. Web sitenizin düzgün olarak çalışmaması ise ziyaretçileriniz için kötü bir deneyim olacaktır ve ziyaretçileriniz web sitenizi tercih etmekten uzaklaşacaktır. Bu durum da bir web site sahibi için istenmeyen bir durumdur.

Firmamız tarafından sunulan web hizmeti, web sitenizin sorunsuz ve profesyonel bir şekilde olmasını sağlar. Statik, dinamik ya da interaktif web sitelerinize dair her düzenleme firmamız tarafından sizlere sunuluyor. Eğer web sayfası hazırlamak için yeterli bilgiye sahip değilseniz firmamız ile profesyonel web siteler hazırlayabilirsiniz.

 

Web Hizmeti Neleri Kapsar?

Bir web site hazırlayacağınız zaman web sitenizi en baştan hazırlıyorsanız birçok unsura ihtiyaç duyarsınız. Bu unsurlar için size en iyi yardımcı ve yol gösterici web hizmetimiz olacaktır. Firmamızda bulunan web hizmeti kapsamında:

 • Web sitesi tasarımı: Web sitenizin görünüşü, ana sayfa düzeni gibi web siteniz için gerekli içerikleri orijinal ve ilgi çekici bir halde düzenliyoruz.
 • Web yazılım hizmeti: Web sitenizin oluşturulması için gerçekleştirilen yazılım web sitenizin temeli olacaktır. Site türünüze ve sunucunuza bağlı olarak en uygun yazılımı gerçekleştiriyoruz.
 • E-ticaret paketleri: E-ticaret siteniz için gerekli bütün paketleri bir arada sunuyoruz.
 • SEO: SEO çalışmaları web sitenizin arama motoru botları tarafından sevilmesini ve kaliteli olarak kabul edilmesini sağlar. Böylece gerçekleştirilen ilgili aramalarda web siteniz ziyaretçilere üst sıralarda sunulur. Web sitenizin temasına ve amacınıza uygun profesyonel oluşturulmuş SEO çalışmaları hazırlıyoruz.
 • Hosting hizmeti: Hosting, web site için sunulan sunucu ve yönlendirme hizmetidir. Bu hosting hizmeti ile birlikte web sitenizin verilerini oluşturur ve depolarsınız. Sizlere Premium kalitede hosting hizmeti sunuyoruz. Böylece verilerinizi son derece güvenilir alanlarda saklıyoruz.
 • Mobil uygulamalar: Gerçekleştirilen çalışmalar sadece bilgisayara uyumlu olarak gerçekleştirilirse mobil cihazları kullanan ziyaretçileriniz web sitenize girmek konusunda zorluk çekecektir. Bu durumun engellenmesi için web sitelerinizi mobil cihazlara uygun hale getiriyoruz.
 • Grafik tasarım: Web sitenizde kullanabileceğiniz görseller, logo, sembol gibi grafik tasarım ürünlerini sizler için somut hale getiriyoruz. Aklınızda bulunan görseli bize tarif etmeniz doğrultusunda markanıza uygun bir görsel oluşturuyoruz.

 

Web Hizmeti Türleri Nelerdir?

İhtiyacınız olan web hizmetini size amacınıza uygun olacak türlerde sunuyoruz. Böylece birçok hizmet arasından sizin için en doğru olanı tercih etmenizi sağlıyoruz. Size sunulan web hizmeti türleri;

 • Sunucu web hizmetleri: Sunucu hizmetleri kapsamında hosting, domain gibi unsurlar bulunuyor. Size en uygun hosting ve domain için gerekli desteği sağlıyoruz.
 • Web tasarım web hizmetleri: Web tasarım hizmetleri içerisinde iki türlü tasarım size sunuyoruz. Bunlardan birincisi hazır web tasarım diğeri ise özel web tasarımdır. Web siteniz için dilerseniz hazır şablon ve görünümleri tercih edebilir dilerseniz de web sitenize ait bir tasarım oluşturabilirsiniz.
 • Dijital pazarlama web hizmetleri: Dijital pazarlama web sitenizin diğer dijital platformlarda sergilenmesi ve ziyaretçilerin çekilmesidir. Bu pazarlama yöntemi kapsamında Google Adwords, Facebook, Instagram, YouTube, Google Haritalar gibi alanları tercih ediyoruz. Böylece sıklıkla ziyaret edilen bu platformlara sizlerin de adını taşıyoruz.
 • İçerik pazarlaması web hizmetleri: Ürünlerinizin ya da web sitenizin içeriklerini orijinal bir şekilde hazırlamanız ve belirli kurallara uymanız gerekir. Eğer kopya içerik kullanırsanız arama motoru sizi kaliteli bir site olarak kabul etmez ve sayfanızın puanı düşer. Bu durumla karşılaşmamanız için her türlü içerik pazarlama metinlerinizi profesyonel bir şekilde hazırlıyoruz.

 

Web Hizmetleri Hangi Siteler İçin Kullanılır?

Web hizmeti web ile ilgili bütün durumlar için kullanılabilir. Ancak bir genelleme yapmak istersek bu hizmeti sıklıkla aşağıdaki web site türleri için sağlıyoruz;

 • Kurumsal web siteleri: Kurumsal alanlar ziyaretçilerine sadece 08.00 – 17.00 saatleri arasında hizmet verir. Ancak kurumsal alanınız için bir web siteye sahip olursanız bu site 7/24 ziyaretçileriniz tarafından ulaşılabilir olmanızı sağlar. Bu nedenle sıklıkla kişiler kurumsal web siteleri için firmamıza başvuruyor.
 • Kişisel web siteleri: Kişisel web siteleri sıklıkla tercih edilen sitelerden biridir. Bu siteler ile birlikte kendinize ait deneyimleri, bilgileri, kimliğinizi, hobilerinizi ziyaretçilerinizle paylaşabilirsiniz.
 • Tanıtım siteleri: Tanıtmak istediğiniz ürün, firma, marka, kişi için uygun fiyatlara web site oluşturarak dijital ortamda kolaylıkla reklamınızı yapabilirsiniz.
 • Mobil web siteler: Mobil cihazlar günümüzde aramalar için sıklıkla tercih edilmektedir. Eğer mobil uyumlu bir web siteye sahip değilseniz sizin için mobil uyumlu siteler geliştiriyoruz. Böylece potansiyel ziyaretçi trafiğini yakalamanıza yardımcı oluyoruz.

 

Web Hizmetleri İçin Neden Profesyonel Yardım Alınmalıdır?

Profesyonel web sitesi hazırlamak herkes tarafından mümkün olan bir durum değildir. Eğer kendiniz bir web site oluşturmak istiyorsanız web site oluşturmaya dahil her detayı bilmeniz gerekir. Bu durum için de uzun zaman ve tecrübe gerekir. Kısa zamanda iyi bir siteye sahip olmak ya da profesyonel olarak web site detayları ile ilgilenmek istemiyorsanız profesyonel bir yardım almalısınız.

Sizlere web sitenizin fikir aşamasından itibaren gerekli bütün teknik desteği sağlıyoruz. Web sitenizin tasarımı, yazılımı, içerikleri hakkındaki bütün detaylar için bize başvurabilirsiniz.

Veri Merkezi Hizmetlerimizi İnceleyin

Web Hizmetleri İçin Mutlaka İyi Bir Alan Adına Sahip Olmalısınız. Alan Adı Sorgulamak İçin Tıklayın

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X