Tasarım Hizmetleri Her Bütçeye Uygun - Fsb Teknoloji  
info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372

Tasarım Hizmetleri

Tasarım Hizmetlerimiz ile her an yanınızdayız.

Tasarım Hizmetlerimiz ile markanız için kullanmanız gereken tüm çalışmaları yapıyoruz.

Hemen İletişime Geç

Tasarım Hizmetleri

Görseller, metin, slogan, logo gibi tüm öğelerin tanımlı ve sınırlı bir şekilde anlamlı bir bütün haline getirilmesi işine tasarım adı verilir. Tasarım hizmetleri insanlar üzerinde üst düzey etki yaratarak görsel malzemeyi bir alan içerisine yerleştirmektir.

Tasarımın temel ilkesi bütünlük, vurgu, uyum ve kontrastlık gibi kavramlardır, tasarımda tüm unsurlar bir ahenk ve uyum içerisinde olmalıdır. Sonuç olarak tasarım kavram ve algı arasında bir bağlama aracıdır, aynı zamanda bilgi edinme unsurudur.

Tasarımın hammaddesi;

 • Bazı mesajları üretebilmek için yararlanılan çizgi.
 • İnsanlarda birçok duyguyu uyandıran renk.
 • Doku, biçim ve ton
 • Kullanılan görselde gerekli olan ölçü.
 • Tasarımın verdiği etkiyi hareketlendiren yöndür.

 

Logo Tasarımı
Logo Tasarımı

Markanızın bilinirliği ve saygınlığı için benzersiz harika bir logonuz olmalıdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Kimlik Tasarımı

Firmanızı temsil etmek için gerekli olan tüm kurumsal kimlik çalışmalarını tasarlıyoruz.

Katalog Tasarımı
Katalog Tasarımı

Firmanızı her yönüyle tanıtmak için katalog tasarımı çok önemlidir.

Ambalaj Tasarımları
Ambalaj Tasarımları

Marka değeriniz açısından önem arzeden ve etkili bir reklam için ambalaj tasarımları önem arzetmektedir.

Araç Giydirme
Araç Giydirme

Sürüşünüze biraz kişilik katmak mı istiyorsunuz? Araç kaplama hizmetleri tam da bunu yapmanıza yardımcı olabilir!

Tasarım Hizmetleri

Tasarım hizmetleri grafik tasarım ve web tasarım olmak üzere sınıflandırılır. Grafik tasarım sanat ve teknoloji yolu ile birleştirilen iletişim fikirlerinin yaratıldığı bir süreçtir.

Grafik tasarımda amaç hem estetik hem de iletişimde kaliteyi en üst seviyeye çıkarmaktır. Kalıpların dışına çıkarak yaratıcı ve üretken grafik tasarımcılar ile çalışan firmamız hem tüketiciyi hem de müşterileri anlayan vizyon sahibi, yaratıcılıkta sınır tanımayan ve yenilikçi bir yapıya sahiptir.

İletişim kaygısı taşıyan tüm hizmet ya da ürün grafik tasarımın uygulama alanı içerisine girer. Grafik tasarımcı kendinden isteneni en iyi şekilde anlar ve kimlik, kartvizit, logo, afiş, e-bülten, mailing, katalog, dergi ve broşür gibi daha birçok konuda reklam verenin kendisini ifade etmesini sağlar.

 

Grafik Tasarım Hizmetleri

Grafik tasarımda farklılaşan özgün çalışmalarımız ile hizmet verdiğimiz sektörler de yaşanan rekabette her zaman müşterilerimizin bir adım öne geçmesi için çalışıyoruz. Kurumsal ya da kişisel düzeyde, dijital reklam ya da reklam başta olmak üzere tüm alanlarda grafik tasarımlar ile çözüm üretiyoruz.

Grafik tasarım hizmeti farkındalık yaratmak amacıyla kullanılır, görsel çalışmalar ile hedef kitleleri büyütmek için başarı elde edilmesine destek sağlar. Çağı takip etmek için kullanılan görsel tasarım ve grafik tasarım hizmetleri insanları ikna etmek için en kolay yoldur.

Rekabet ortamı içerisinde kreatif çalışmalara imza atmak için kullanılan grafik tasarım hizmetleri aynı zamanda ürün ya da hizmetleri tüm yönleri ile çarpıcı şekilde tanıtmaya yardımcı olur.

 

Hata Yapma Lüksümüz Yok

Grafik tasarım hizmetinin, hizmeti alanların prestijlerinin artmasına katkısı olur, kar marjında ciddi oranda artış yaşanır. Ticari hayatta hedeflenen başarıya ulaşmak grafik tasarım ile mümkündür.

Sektör içerisinde markalaşmak, profesyonel bir imaj olarak tercih edilebilirliği arttırmak için doğru bir grafik tasarım hizmetinin alınması önemlidir. Grafik tasarım projesine işin önemli sürecini oluşturan araştırma yaparak başlıyoruz.

Önemi tartışılmayan ama her zaman basit olarak algılanan logo tasarımından binlerce insana ulaşacak billboard ilanına kadar birçok konuda sorumluluk yükleniyoruz. Markalaşmanın en önemli adımı olan kurum kimliği ile bütünleşen bir imaj yaratmanın önemi ile hareket ediyoruz.

Hata yapma lüksümüz olmadığının bilinci içerisinde her türlü tasarım hizmetlerini bir bütün halinde değerlendiriyoruz. Tasarım hizmetleri içerisinde önemli bir alanı oluşturan web tasarımı, metin ve görsellerden oluşan içeriklerin web sitesi ziyaretçilerine düzen içerisinde sunulmasıdır.

 

Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarımı yapmak için öncelikle bir projeye ihtiyaç vardır, web tasarım tanıtım amacıyla listesi sayfalarını kodlama, internet ortamında yayınlama ve düzenleme çalışmalarının bir türüdür.

Hazırlanan web sitesi, yayına başlamadan önce birçok aşamadan geçer bu aşamalar içinde çok daha detaylı çalışmaları barındırır.

 • Proje belirlenir.
 • Kurumsal kimlik çalışılır.
 • Grafik tasarım çalışması başlar.
 • Web sayfası kodlaması gerçekleştirilir.
 • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu tamamlanır.
 • Web sitesinin test süreci yürütülür ve ardından web sitesi yayına başlar.

Bir tasarım projesine başlarken öncelikle ihtiyaçları göz önünde bulundurur, web sitesinin amacı kişi ya da kurumu tanıtmak olmasının yanı sıra ticari faaliyetleri de ön plana çıkarmaktır. Bu konuda kapsamlı bir analiz yapar ve ardından sayfa içeriklerini neler olacağı konusunda netlik kazandırırız.

 

Web Tasarımda Temel Amaç

Kurumsal kimlik çalışmaları da projeyi hayata geçirmeden önce tamamladığımız diğer faaliyettir. Kurumsal kimlik çalışmalarımızda renk, slogan ve logo gibi unsurlar kullanırız.

Tasarım hizmetleri içerisinde önemli bir yere sahip olan web tasarımda temel amaç ziyaretçilerin ve site sahibinin karşılıklı yarar sağlayacağı bir platform oluşturmaktır. Web sitelerini;

 • Kurumsal tanıtım hedefli web siteleri
 • Ticari ürün tanıtım ve satış web siteleri
 • Kişisel blog web siteleri
 • Sosyal medya web siteleri
 • Haber web siteleri
 • E-ticaret ya da online satış web siteleri şeklinde farklı amaçlar doğrultusunda sıralamak mümkün.

Müşterilerimize gelişen dünya şartlarında en yeni teknolojileri sunarak rekabetçi ortamda bir adım önde olmalarına katkı sağlıyoruz. Belirlenen pazarlama stratejisi çerçevesinde ürün hizmet yurda marka tanıtımlarını hedef kitlelere ulaştırıyoruz. Geniş bir yelpazeye sahip olan görsel tasarım konusunda her türlü çalışmayı ve düzenlemeyi yapıyoruz.

 

Sektörde Deneyim Ve Konusunda Uzman Personel

İnternet dünyasının en temel bileşenlerinden biri olan web siteleri için tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Ürün ya da hizmetin tanıtımında teknoloji ile birlikte aynı zamanda ekonomik ve sosyolojik birçok farklı konu özelinde tecrübe ve uzmanlığa sahibiz.

Sektördeki deneyim ve konusunda uzman personelimiz ile hem özel sektör hem de kamu sektöründe çeşitli ölçekteki kuruluşlara tasarım hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Müşterilerimizin isteklerini önemseyerek dikkate alıyor, en uygun çözüm önerilerimiz ile her türlü teknolojik yenilikten müşterilerimizin haberdar olması için gayret ediyoruz.

%100 müşteri memnuniyeti esasına odaklı olan bakış açımız doğrultusunda hem tasarım hem de yazılım aşamalarında onay alana kadar çalışmalarımızı sürdürecek anlayış ve harekete sahibiz.

Hizmetlerimizi verirken önceliğimiz her zaman siber güvenlik konusudur. Çalışmalarımızda siber güvenlik açısından gerekli olan her türlü önlem ve altyapı çalışmalarını tamamlayarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Hizmetlerimiz içerisinde;

 • Web tasarımı
 • Katalog tasarımı
 • Yazılım hizmetleri
 • Reklam hizmetleri
 • Müthiş hizmeti başta olmak üzere her türlü faaliyet yürütülmekteyiz.

 

Tasarım Hizmetleri

Reklam hizmetleri konusunda gerek dijital tasarım alanında gerek web sitesi tasarımında gerekse basılı işler için tasarımlar yapıyoruz. Konusunda deneyimli ve alanında uzman grafikerler ile çalışıyor her alanda ciddi farklılıklar ortaya koyuyoruz.

Firmaların ihtiyaç duyduğu portal tasarımı gibi tamamen firmaya özel olarak geliştirilen yazılım çözümleri konusunda profesyonel çalışmalar yürütüyoruz. İş akış sürecinde ihtiyaç duyulan her türlü yazılım hizmetlerini veriyoruz.

Seo uyumlu web sitesi tasarımı ya da özel yazılıma dahil web tasarımı ihtiyaçları için insanların bize ulaşmasını sağlıyoruz. İyi bir web sitesine sahip olmanın bilincinde olan ve özgün web sitesi tasarımı yaptırmak isteyen markaları tercihi olmaya devam ediyoruz.

Birlikte çalıştığımız markaların ya da hizmet ve ürün üreten firmaların evrensel kriterlere sahip tanınmışlık düzeyine ulaşması için öncülük ediyoruz. Yaşanan çevre ve içinde bulunan zamanın gerekliliklerine en iyi şekilde tespit ederek tecrübe ve deneyimlerimizi birlikte çalıştığımız şirketlere aktarıyoruz.

Teknoloji tarafından sunulan tüm imkanları kreatif bir bakış açısı ile birleştiriyor ve sonuç odaklı projeler geliştiriyoruz. Dijitalleşme konusunda kullanılan sosyal medya başta olmak üzere e-ticaret, web tasarım, seo gibi tüm araçları çalıştığımız sektörlere uyarlıyor ve bu konuda fikirler üretip, geliştirip, gerçekleştiriyoruz.

Seo Hizmetlerimizi İncelemek İster misiniz?

Bilişim Danışmanlığına İhtiyaç Duyuyor Olabilirsiniz. Hemen İnceleyin.

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X