info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372

E-Ticaret Hizmetleri

E-Ticaret Hizmetlerimiz ile ürünlerinizi sadece mağazanızda değil tüm dünyaya satın.

Ticaretinizi dijitale taşımak ve geniş mecralara satış yapmak zor değil.

Hemen İletişime Geç

E-Ticaret Hizmetleri Önemi

Teknolojinin hayatımıza girmesinin ardından birçok işlemi internet üzerinden gerçekleştirmeye başladık. Ödemelerden tutun alışverişe kadar her şeyi oturduğumuz yerden yapmayı tercih ediyoruz. Böyle bir durumda işletmenizin hala bir e-ticaret sitesine sahip olmaması bu açık pazarda büyük bir dezavantaj sağlayacaktır.

E-ticaret sitelerinin gerçekleştirilmesi ve işletmenize uygun hale getirilmesi için size sunduğumuz birçok e-ticaret hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetler ile işletmenize en uygun web siteyi oluşturuyoruz. Sizlerin ve müşterilerinizin en iyi web sitesi deneyimini yaşamasını sağlıyoruz.

E-Ticaret Paketleri
E-Ticaret Paketleri

Tüm ihtiyaçlara uygun paketlerimizden alarak hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.

E-Ticaret Otomasyonu
E-Ticaret Otomasyonu

Muhasebe , pazaryerleri , sosyal medya ve bayilerinizi de içine alacak kapsamlı e-ticaret otomasyonu sunuyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı
E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticarete doğru başlamak ve cironuzu artırmak için e-ticaret danışmanlığı hizmetimizi alabilirsiniz.

Pazaryeri Otomasyonu
Pazaryeri Otomasyonu

N11, Amazon, Trendyol, Hepsiburada ve diğer pazaryerlerinde satış yapmak ve cironuzu artırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

E-Ticaret Reklamları
E-Ticaret Reklamları

E-Ticaret mağazanızda cironuzu artırmak ve doğru hedef kitleye ulaşmak için mutlaka profesyonel bir reklam desteği almalısınız.

E-Ticaret İçerik Üretme
E-Ticaret İçerik Üretme

E-Ticaret siteniz sadece görsellerden ve fiyat bilgisinden oluşmamalıdır. Kaliteli içerik olmadan başarılı olmanız mümkün değildir.

E-ticaret Hizmetleri Nedir?

Bir web site oluşturmak derin bilgi ve tecrübe ister. Özellikle e-ticaret siteleri gibi belirli bir amaca yönelik site oluşturmak ise kendine özel bir alana sahiptir. Bu sitenin oluşturulmasından itibaren amacın satış yapmak olduğu göz önünde bulundurulur ve bu duruma göre bir web site tasarımı düzenlenir.

E-ticaret hizmetleri size web sitenizin oluşturulmasından itibaren sunduğumuz her türlü ihtiyacınızı karşılamaya yönelik geliştirilen hizmetlerdir. Bu hizmet kapsamında sizlere birçok tür ve amaçta hizmet sunuyoruz.

 

E-ticaret Hizmetleri Türleri

E-ticaret denildiği zaman akıllara doğrudan web siteler gelmektedir. Ancak e-ticaretin kabul görmüş iki çeşidi bulunmaktadır. Hizmetini sunduğumuz e-ticaret türleri;

 • B2C çeşidi: B2C, Business to Customer (satıcıdan alıcıya) türü bulunmaktadır. Bu türde alıcı doğrudan satıcı tarafından belirlenmiş ürünleri çeşitli ödeme yollarıyla satın alır. Özellikle internet üzerinden satışı uygun ürünlerde bu e-ticaret türü tercih edilmektedir.
 • B2B: B2B ise Business to Business (satıcıdan satıcıya) şeklinde gerçekleştirilmektedir. Burada ürünü satın alan kişi kullanma amacında değildir. Alıcının ürün için amacı ürünü yeniden satmaktır.
 • Karma çeşit: Eğer web siteniz hem B2C hem de B2B özelliğini barındırıyorsa o web site bir karma web sitedir. Kimi zaman satıcılar toptan ürünlerini sadece satıcılarla değil alıcılarla da açık halde sunabilmektedir.

İki türlü türe de uygun e-ticaret hizmetlerini sizlere profesyonel ekibimiz ile sunuyoruz. Kaliteli bir e-ticaret sitesine sahip olmak isterseniz tek yapmanız gereken ekibimiz ile iletişime geçerek nasıl bir web site istediğinizi belirtmek.

 

E-ticaret Hizmetleri Kapsamındaki Hizmetlerimiz

E-ticaret hizmetleri kapsamında birçok hizmeti sizler ile buluşturuyoruz. E-ticaret sitenizin gerçekleştirilmesi için gerekli olan;

 • E-ticaret paketleri: E-ticaret paketleri, e-ticaret siteniz için sunulan hazır paketlerden oluşmaktadır. Bu paketlerin içeriğinde sizler için sunulan birçok farklı amaca uygun durumlar bulunuyor.
 • E-ticaret otomasyonu: E-ticaret sitesine sahipseniz her işlemi anında takip etmeniz mümkün olmayabilir. Böyle bir durumda size en uygun olacak şey e-ticaret otomasyonudur. Bu otomasyon sitenizin belirli konularını otomatikleştirir.
 • E-ticaret danışmanlığı: Sitenizin tasarımından yazılımına kadar her türlü konuda size danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Web sitenizle ihtiyacınız olan her şey için profesyonel ekibimize danışabilirsiniz.

 

Neden Bir E-ticaret Sitesine Sahip Olmalısınız?

Eğer bir işletmeye sahipseniz mutlaka bir e-ticaret sitesine sahip olmalısınız. Bu nedenleri özetleyecek olursak;

 • Günümüzde birçok kişi pratik olması ve her yerden gerçekleştirilebilmesi nedeniyle alışverişleri için e-ticaret sitelerini kullanıyor.
 • Birçok firma satışlarını e-ticaret siteleri üzerinden gerçekleştiriyor. Sizin e-ticaret sitesine sahip olmamanız demek bu yarışta geride kalmanız anlamına gelecektir.
 • E-ticaret siteleri satış için iyi bir politikadır. Ziyaretçiler ihtiyacı olan ya da olmayan ürünleri bir arada görür ve daha çok satın alma eğiliminde olur.
 • Kampanyalarınızı, indirim ve reklamlarınızı e-ticaret siteniz ile kolaylıkla duyurabilirsiniz.
 • İyi bir e-ticaret sitesi ile sitenizi arama motorlarına sevdirebilirsiniz. Bu durumda ilgili aramalarda web siteniz ilk sıralara çıkar. Böylece müşteri kitlenizi genişletme imkanı yakalarsınız.
 • E-ticaret sitesi sayesinde müşterileriniz size 7/24 ulaşarak sizin herhangi bir müdahalenize gerek kalmadan ürünlerinizi inceleyebilir ve satın alabilir. Yani müşterileriniz ne zaman isterse o zaman sizden kolaylıkla alışveriş yapabilir.
 • E-ticaret sitelerinin kullanımı kişiler için doğrudan mağazaların kullanımından pratik haldedir. Ziyaretçileriniz web sitenizde dilediği ürünü inceleyerek satın alabilir ya da daha sonra satın almak üzere uzaklaşabilir.

 

Neden E-Ticaret Hizmeti Almalısınız?

E-ticaret sitesine sahip olmanın önemli olduğunun farkındaysanız kaliteli bir siteye sahip olmanın da gerekli olduğunu bilmelisiniz. Size sunduğumuz e-ticaret hizmetleri ile;

 • İçeriğinize uygun bir e-ticaret sitesi geliştiriyoruz. Böylece web sitenizde bir bütünlük yakalamanızı sağlıyoruz. İyi görünümlü ve amacına uygun bir site ziyaretçiler tarafından sevilerek daha sonra da tercih edilecektir.
 • Web sitenizi Google ya da kullandığınız arama motorunun botlarına sevdiriyoruz. Bunun için arama motorunun gerekli gördüğü kuralları göz önünde bulunduruyoruz. Sonuçta ise web sitenizi arama sonuçlarında üst sıralara taşıyoruz. Arama motorunda üst sıralarda ziyaretçilere sunulmanız demek tıklanma ve satış oranınızın artacağı anlamına gelir. Aynı zamanda markanızın bilinirliği de artar.
 • İşletmenizi profesyonel olarak yansıtacak bir web site hazırlıyoruz. Böylece ziyaretçileriniz profesyonel bir web site deneyimi yaşayacaktır. Ayrıca işletmenizin profili de bu durumdan olumlu yönde etkilenecektir.
 • Baştan sona tüm işlemlerinizin doğru ve uygun şekilde yapılmasını sağlıyoruz. İleride karşılaşacağınız problemler ya da aklınızdaki soru işaretleri için ise gerekli desteği sağlıyoruz. Böylece web sitenizde herhangi çözümsüz bir problem ile karşılaşmazsınız.

 

E-ticaret Sitelerinizi Hazırlarken Nelere Dikkat Ediyoruz?

E-ticaret siteleri yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok unsur bulunmaktadır. Belirlenmiş bu unsurların tamamına ekibimiz tarafından büyük bir titizlik ile uyguluyoruz. Web sitenizi hazırlarken;

 • Web sitenizin sanal pos ile kredi kartı ödemesi olmasına özen gösteriyoruz. Aksi takdirde ödeme işleminde büyük problemler ile karşılaşabilirsiniz.
 • Web site tasarımını olması gereken kurallara uygun olarak hazırlıyoruz. Burada amacımız sizlere ve ziyaretçilerinize iyi bir web site deneyimi yaşatmaktadır.
 • Web siteniz online ürün satışı için uygun olacak şekilde düzenleme gerçekleştiriyoruz.
 • Web site oluşturulmasına başlanılan ilk andan itibaren istek ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurulur. Oluşturulan web siteniz için dilerseniz özel dilerseniz da hazır paketleri hazırlıyoruz.
 • Web sitenizin kullanım amacını doğrular nitelikte bir web site hazırlıyoruz. Belirsiz ya da uyumsuz içerik/görsel olmamasını kontrol ederek en uygun içerikleri sizlere sunuyoruz.
 • E-ticaret sitenizin oluşturulmasının ardından her konu ile ilgili danışmanlık hizmeti de sağlıyoruz. Böylece aklınıza gelen her fikir ya da soruda uzman desteği almanızı amaçlıyoruz.

 

E-Ticaret Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Firmamızda bulunan e-ticaret hizmetleri arasında gerçekleştirilen en önemli hizmetlerden biri e-ticaret sitelerinizin tasarımıdır. İdeal bir e-ticaret sitesi;

 • Basit görünüme sahip olmalıdır: Web siteniz karışık ya da ağır bir görünüme sahip olmamalıdır. Böyle bir görünümde ziyaretçiler amacına ulaşamadan web sitenizi terk edebilir.
 • Kullanımı basit olmalıdır: Bir işlemin gerçekleştirilmesi için genellikle kısa yollar bulunmalıdır. Böylece ziyaretçi vakit kaybetmeden ürününüzü satın alabilir.
 • Amacına uygun görünüme sahip olmalıdır: Web sitede kullandığınız resim, gif ya da benzeri görseller sattığınız ürünlere uygun olmalıdır. Uygun olmayan görseller ziyaretçide yanlış bir algı oluşturacaktır.
 • Kategoriler iyi ayrılmış olmalıdır: Ürünleriniz web sitenizde iyi kategorilenmiş olmalıdır. Böylece ziyaretçileriniz aradığı ürüne kolaylıkla ulaşabilir.
 • Ana sayfa iyi düzenlenmiş olmalıdır: Ana sayfanız ziyaretçilerinizin göreceği ilk izlenimdir. Ana sayfanızın iyi düzenlemesi, kampanya ve indirimlerin göze çarpan yerlere konulması büyük önem taşımaktadır.
 • Web site içerisinde bulunan içerikleriniz uyumlu olmalıdır: Web sitenizde ürünlerinizde ait içerik belirlerken bu içerikleri orijinal ve yazım kurallarına uygun olmalıdır. Aynı zamanda içeriklerin içeriği ile ilgili ürün uyumlu olmalıdır.

E-Ticaret Reklamları İle Cironuzu Artırın

E-Ticaret Nedir? Tüm Detaylarıyla Öğrenin

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X