info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372

Hakkımızda

MÜŞTERİ ODAKLI
Biz daima müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir.
YENİLİKÇİ
Güncel gelişmeleri sürekli takip ediyoruz. Müşterilerimizin en iyi ve en güncel teknoloji kullanmalarını sağlıyoruz.
HIZLI
Tüm projeleri en hızlı şekilde söz verdiğimiz sürede teslim ediyoruz. Müşterilerimizden gelen talepleri uzman personelimiz ile çok hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz.
GÜVENİLİR
20 yıla yaklaşan tecrübemiz ile bize güvenebilirsiniz. Kamu ve özel sektörde ürettiğimiz çözümler ve teslim ettiğimiz işler ile her zaman müşterilerimizin takdrini kazanmayı başardık.

FSB Teknoloji A.Ş.

Dijital Çözüm Ortağınız

Web Hizmetleri
0%
E-Ticaret Hizmetleri
0%
Seo Hizmetleri
0%
Reklam Hizmetleri
0%
Tasarım Hizmetleri
0%
Veri Merkezi Hizmetleri
0%
Sosyal Medya Yönetimi
0%

Fsb Teknoloji A.Ş. 2000 yılında bireysel ve kurumsal müşterilere web hosting hizmeti vererek faaliyetlerine başladı. 2006 yılında resmi şirket kuruluşu gerçekleşen firmamız bu tarihten sonra faaliyet alanlarını genişletmeye başladı.Çeşitli veri merkezlerinde kendi sunucu ve kabinlerimiz için yatırım yaptık. Özellikle müşterilerin taleplerine bağlı olarak web tasarım çalışmalarına da başladık. 10 yıllık süreçte yüzlerce firmaya web tasarım ve binlerce kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sunan bir şirket haline geldik.

2011 yılından itibaren yazılım geliştirme ile ilgili çalışmalarla hizmet kalemlerimizi artırmaya devam ettik. Kurumların ihtiyaçlarına uygun şekilde özel yazılım projeleri yürüttük.2015 yılından itibaren Kamu ihalelerine katılarak birçok kamu kurumu için yazılımlar üretmeye başladık.2021 yılı itibariyle 20 kişiye yaklaşan uzman kadromuz ile yazılım geliştirme , web hosting , bulut servisler , ajans hizmetleri ve dijital dönüşüm için kurumların ihtiyacı olan tüm çözümleri üretir durumdayız.Markalarımızdan aldığımız güçle geleceğe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Fsb Teknoloji A.Ş. olarak geleceğe emin adımlar ilerliyoruz. Bu süreci ekibimizden aldığımız güçle sürdürüyoruz. Şirketimiz her zaman personel memnuniyetini en üst seviyede tutarak faaliyetlerine devam etmektedir. Alanında uzman ve kendini kanıtlamış personeller ile çalışıyoruz.

Yeni yetenekleri sektöre kazandırmak ve istihdama katkı sunmak adına her yıl belirli sayıda stajyer personel almaktayız. Stajyer olarka çalışan arkadaşlarımızdan bir kısmını kendi bünyemizde bir kısmını da benzer firmalarda istihdam etmeye çalışıyoruz.

Fsb Teknoloji yönetim kademesi ve personelleri dahil olmak üzere her şart ve her koşulda dürüst ve etik hizmet prensipleri kapsamında çalışmalarını yürütmektedir. Şeffafiyet en önemli değerlerimizden birisidir. Tüm müşterilerimiz aldığı her hizmetin detaylarını her zaman öğrenebilmektedir.

Kamu ve özel sektöre iş yaparken benimsediğimiz değerlerden biriside hakkaniyetli fiyatlandırmadır. Bu bağlamda her proje için adam/gün şeklinde bir fiyatlandırma yaparak müşterilerin en uygun fiyata hizmet almasını sağlıyoruz.

Söz verdiğimiz zaman işi teslim ediyoruz. Projeler için olası riskleri de göze alarak müşterilerimize mutlaka söz verdiğimiz tarihte yada öncesinde işlerini teslim ediyoruz.

Hızla değişen teknoloji çağında en önemli değerlerimizden birisi de müşterilerimize her zaman en iyi , en güncel ve en verimli sonuçları alabilecekleri çözümleri üretmektir.

Bizi Tercih Eden Mutlu Müşterilerimiz

Teknoloji çözümlerinde bizleri tercih ederek, başarılarına başarı kattığımız müşterilerimiz;

0+

Bireysel Müşteri

0+

Kurumsal Müşteri

0+

Kamu Kurumu

Google Dijital Pazarlama Eğitimleri

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X