Dünden Bugüne Fsb Teknoloji - Fsb Teknoloji 
info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372

Dünden Bugüne

2006

2000 yılından beri sürdüğümüz faaliyetler sonrasında resmi şirket kuruluşumuzu gerçekleştirdik.

2007

Farklı lokasyonlarda bulunan veri merkezlerine kabinlerimizi ve kendi sunucularımızı tahsis ettik. Web hosting hizmetlerinde müşteri sayımız hızla artmaya devam etti ve 1000 + seviyesine geldi.

2008

Müşteri talepleri neticesinde web tasarım çalışmalarını daha da hızlandırdık. Hem web tasarım hem de hosting hizmetlerini kurumların tek çatı altında almasını sağladık.

2009

Kurumsal danışmanlık hizmetlerini vermeye başladık. Müşterilerin düzenli destek aldıkları bir yapı oluşturduk.

2010

Yazılım geliştirme ile ilgili çalışmalara başladık. Personel istihdamı yaparak kurumların özel taleplerine uygun yazılımlar ürettik.

2011

Hizmet kalemlerimize reklam çözümlerini de ilave ettik. Özellikle dijital pazarlama ile ilgili reklam çalışmalarını yürütmeye başladık.

2012

Ajans hizmetleri dediğimiz kurumların ihtiyacı olan yazılı ve basılı çalışmaları , video , medya ve satınalma gibi konularda danışmanlık sağlamaya başladık.

2013

5 yıl boyunca faaliyetlerimizi sürdüreceğimiz yeni ofisimize taşındık. Bu kapsamda personel sayımızı da artırdık.

2014

Müşterilerimiz arasına kamu kurumlarını da dahil etmeye başladık. Bazı kamu kurumlarına çeşitli hizmet kalemlerimizden çözümler ürettik.

2015

Kamuda önemli yazılım projelerini yapmaya başladık. Hala yaptığımız yazılımlar ilgili kurumlarda kulanılmaya devam etmektedir. Bu noktada destek sunmaya devam ediyoruz.

2016

20.000 + web hosting paket satışına ulaştık. Bunun yanında 100 + dedicated sunucu , 500 + bulut sunucu , 5000 + alan adı registeri ve ssl gibi diğer hizmetleri sunmaya devam ettik.

2017

SEO adı verilen arama motoru optimizasyonu birimimizi devreye aldık. Firmaların arama sonuçlarında daha iyi yerler elde etmesini ve organik trafik elde etmeleri için çaba gösterdik.

2018

Üniversiteler ile de işbirliği içinde özel yazılm projeleri üretmeye devam ettik. Bazı hazır program taleplerine göre paket yazılımlar üretmeye başladık. Fsbmedya markamız üzerinden 360 derece dijital pazarlama faaliyetlerine başladık.

2019

Yeni web hosting markamız olan Venitron için çalışmalara başladık. Uzun süren bir planlama sürecinden sonra web sitesini yapmaya başladık. E-Ticaret ile ilgili otomasyon sistemini müşterilerimize sunduk.

2020

Venitron projemizi tanıttık. Fsb medya web sitesini revize ettik. Kurumlar için ileri seviyede dijital pazarlama ve bilişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladık.

Hakkımızda Bilmek İstedikleriniz

Veri Merkezi ve Kurumsal Hosting Çözümleri Üreten Venitron Markamızı Daha Yakından Tanıyın

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X