Fsb Teknoloji İftar Programı Greenpark Hotel'de Gerçekleştirildi. - Fsb Teknoloji
info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372
Fsb Teknoloji İftar Programı Greenpark Hotel’de Gerçekleştirildi.

Fsb Teknoloji İftar Programı Greenpark Hotel’de Gerçekleştirildi.

Şirketimiz tarafından gerçekleştirilen İftar programımız yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.

İftar yemeğinde şirketimizin başkanı Fatih Özsarı açılış konuşmasını yaptılar. Ardından hizmetlerimizin anlatıldığı sinevizyon gösterisi büyük bir ilgiyle izlendi.

İftar yemeği ile ilgili fotoğraflar ve videoları aşağıda bulabilirsiniz.

Şirketimizin Kurucusu Fatih Özsarı’nın açılış konuşması :

Sayın Bakanım, Değerli Vekillerimiz, Bakanlıklarımızın Değerli Yöneticileri, Çok Değerli Konfederasyon ve Federasyon Başkanlarımız, Kurumlarımızın Çok Kıymetli Yöneticileri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Çok Değerli Yöneticileri, İş Dünyamızın Değerli Temsilcileri, Sevgili Basın Mensupları, Sevgili Hanımefendi ve Beyefendiler ;

Pandeminin gölgesinde geçen iki yılın ardından yüz yüze tekrar bir araya geldiğimiz iftar yemeğimize hoşgeldiniz , şeref verdiniz.

Tüm insanlığın ve ülkemizin zorlu dönemlerden geçtiği şu günlerde sizler gibi değerli dostlarımızı ve iş ortaklarımızı yeniden böyle bir etkinlikte görebilmek bizlere büyük bir onur vermektedir.

Fsb Teknoloji 20 yıla varan sektör deneyimi ile dürüst , ilkeli ve en önemlisi müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Yaşadığımız son iki yılı dikkate aldığımızda dijital teknolojilerin , dijital dönüşümün ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görmüş olduk.

Neredeyse 10 yıldan uzun süredir firmalara hangi ölçekten olduğuna bakmaksızın ısrarla dijital mecraların önemini anlatıyoruz.

Ancak pandemi süreçleri bizim on yıllardır anlatıp ikna edemediğimiz ve eski usul klasik ticaret modellerinden vazgeçmeyen kurumların dijital dönüşüme bakışlarını ciddi oranda değiştirdi.

Bu dönüşüme kayıtsız kalan firmaların rekabet gücünün azaldığını hatta bazılarının ciddi ciro kayıpları yaşadığını gözlemliyoruz.

Artık iş dünyasında uzaktan toplantılar , uzaktan çalışma modelleri gibi fiziki mekanın öneminin azaldığı yüz yüze görüşmeler olmadan da çalışmalar yapılabildiğini , projeler üretilebildiğine şahit olmaktayız.

Bu kapsamda biz de Fsb Teknoloji olarak çalışma modellerimizi fiziki mekana bağlı kalmaksızın mesai kavramını ortadan kaldırarak çok daha verimli bir hibrid modele dönüştürmüş durumdayız.

Bu model sayesinde pandemi sürecinde mevcut müşteri portfoyümüzü 2 katına çıkarmanın mutluluğu içindeyiz.

Değerli misafirlerimiz bir kurumun dijital dönüşümü sadece sosyal medyadan paylaşım yapmak yada web sitesine fotoğraf haber eklemesi ile mümkün olamıyor. Çok ciddi rekabetin olduğu dijital dünyada tüm kanalların en etkin şekilde kullanılması gerekmektedir.

Dijital dönüşüm çok iyi kurgulanmalı ve işinin ehli deneyimli kadroların sabır gerektiren çalışmaları sonucu firmalara ciddi bir geri dönüşüm ve satış kabiliyeti kazandırmaktadır. Unutulmamalıdır ki bu çalışmalar ancak sabır gösterildiği zaman sonuca ulaşabilir.

Genelde firmalarımız dijital dönüşüm için harcamış oldukları bütçeleri çok kısıtlı tutmakta yada bir kriz durumunda bütçeyi en önce bu çalışmalardan kısmaktadır. Marka bilinirliğinin çok çok önemli olduğu günümüzde dijital yatırımları kısmayı bırakın bilakis artırmanız gerektiği aşikardır.

Fsb teknoloji 2000 ‘li yılların başlarında veri merkezi hizmetleri vererek faaliyetlerine başladı. Zaman içinde hem müşteri talepleri hem de vizyonu sayesinde 2022 yılı itibariyle ;

Bu günlere gelmemizde hiç süphesiz bizlere destek olan iş ortaklarımıza  minnettarız.

Tüm zorlu süreçlere rağmen tam bir takım gibi çalışan ve gece gündüz demeden her türlü fedakarlığı gösteren ekibimize de çok teşekkür ediyorum.

Sizleri manevi iklimin en yoğun şekilde yaşandığı Ramazan ayında ve bu iftar yemeğinde tekrar görebildiğim için çok mutluyum.

İftar programımıza katılan herkese tekrardan teşekkür ediyorum

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X