info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372
Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

web-tasarim-paketleri-slider

İnternette var olmanın ilk adımı bir web sitesine sahip olmaktır. Kişisel bloglar, haber siteleri, kurumsal siteler, e ticaret sitesi gibi pek çok farklı internet sitesi ihtiyacı olabilir. Kişilerin dijital platformda yapacağı işler ya da beklentilerine göre şekillenebilen web sitelerinde farklı seçenekler bulunduğu gibi tüm sektöre hakim olmak ve web sitesi sahibi olmak için profesyonel destek alınması gerekir.

Web sitesi ihtiyacı olan kişiler FSB Teknoloji tarafından sunulan web site paketleri ile ihtiyacına yönelik bir paketi kolayca tercih ederek bütçe dostu fiyatlar ile web sitesine sahip olabilmektedir. Farklı özelliklere sahip paketler, kişilerin en uygun bütçe ile ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar. Web sitesi ihtiyacınız varsa ve hangi paketi seçmeniz noktasında sorun yaşıyorsanız, müşteri paneliniz üzerinden ya da telefon aracılığıyla iletişime geçerek destek alabilir ve sizin için en uygun web site paketini belirlemede yardım alabilirsiniz.

FSB Teknoloji Web Sitesi Tasarımı

Bir web sitesinde genel olarak web site şablonu, yönetim paneli, içerik girişinin yapılacağı özel paneller, video ve resim gibi görseller, iletişim sayfaları, referanslar, talep formlarının alınabileceği özel form alanları gibi pek çok farklı detay vardır. Üstelik bir web sitesinin açılması ile birlikte işlemler tamamlanmaz. Web sitesinin Google ve müşteriler tarafından erişilebilir hale gelebilmesi adına arama motoru kaydı, site içi SEO, sosyal Teknoloji hesap yönetimleri, mobil optimizasyonlar, responsive tasarım gibi pek çok farklı işlemin yapılması gerekir. Özellikle bu alana yabancı olan bir kişilerin tüm bu çalışmaları yapabilmesi mümkün değildir. FSB Teknoloji tarafından sunulan hizmetler dahilinde ihtiyaçlar karşılanabilir, bir web sitesinin yönetilebilir ve hazır bir şekilde internette yer alması sağlanabilir. FSB Teknoloji tarafından sunulan web sitesi paketleri 2 farklı kategori altında yer alır. Her İki farklı kategori altında ise farklı alt paketler ile birlikte müşterilerin seçim yapabilmesi, ihtiyacına en uygun olan hizmeti satın alması sağlanır.

Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

Pro web tasarım paketleri, 5 farklı web paketini içerir. Pro paketlerin en düşük olan alt paketi paket 5 olurken, en donanımlı paket ise paket 8’dir. Her bir pakette ortak özellikler vardır. En üst pakette ise Seo paketi gibi cazip pek çok farklı özellik sunulur. Kişiler web sitelerindeki gereksinimlerini göz önünde bulundurarak mevcut paketler arasından tercihler yapabilir. Pro web tasarım paketleri tek bir web sitesine destek verecek şekilde hazırlanmıştır. Bu nedenle kişiler hangi paketi seçerse seçsin, ilgili paket dahilinde bir web sitesi için destek alabilir. Trafik ve hosting (depolama alanı gibi ihtiyaç duyulabilecek ek özellikler) konusunda paketler yükseldikçe, özellikler ve fiyat da artar. Paket seçimi yapan bir müşteri, paket ücretini tek sefer olarak öderken her yıl sadece belirlenen yenileme ücretleri ile birlikte internet sitesinin dijital ortamda yer almasını sağlayabilir. Pro web tasarım paketleri özellikle küçük ölçekli işletme ve kişisel girişimciler için önerilir. Daha büyük ölçekteki projeler söz konusu olduğunda kişilerin daha kapsamlı özelliklere sahip web sitesi hizmetlerinden yararlanması gerekir.

Web Sitesi Tasarımı Fiyatları Her Kuruma Uygun

Premium web tasarım paketleri daha gelişmiş ihtiyaçları olan web sitelerine yönelik hazırlanmıştır. Daha fazla şablon seçeneğinin yer aldığı bu paketlerde, mevcut özellikler dahilinde paket ücreti ve yıllık yenileme ücreti de pro web tasarım paketlerine göre farklıdır. Mevcut paketler ile birlikte SSL desteği, uzaktan destek, yerinde destek ve teknik destek gibi pek çok farklı destek hizmetlerinden yararlanılabilir. Paketler mevcut özellikleri ile birbirinden ayrılırken en üst paket olan paket 12 en donanımlı ve kapsamlı özellikler sunar. 5 adet şablonun yer aldığı bu pakette, trafik ve depolama alanı gibi tüm özellikler en üst limitlerde bulunur. Böylece tek bir sefer alınacak olan mevcut paket ile birlikte internette yer almak ve daha ekonomik bir şekilde tüm özelliklere sahip olmak mümkündür.

Web Sitesi Tasarımı Hizmeti İçin Teklif Alın

Yeni bir web sitesi söz konusu olduğunda kişilerin dikkat etmesi gereken pek çok farklı detay söz konusudur. Bir web sitesinin kesintisiz ve hızlı bir şekilde hizmet vermesi, hızlı açılan sayfalara sahip olması, Google dostu olması önemlidir.

Web sitesi hizmetlerinde neden FSB Teknoloji?

Bununla birlikte güvenlik web sitelerinde en çok dikkat edilmesi gereken detaylardan birisidir. Güvenliği bulunmayan bir web sitesinde çeşitli problemler yaşanabilir. Kişilerin internette yer alırken tüm bu aşamalarda doğru hamleler yapması gerekir. Bu nedenle destek alınacak olan kişinin ya da firmaların bu alanda deneyimli olması ve gerekli desteği sorunsuz bir şekilde sunulabilmesi önemlidir.

Türkiye’de yıllardan beri sektördeki en çok güven veren firmalardan birisi olan FSB Teknoloji’yı tercih etmeniz sizin için tüm süreci çok daha kolay hale getirir. Online olarak deneyimleri ve referanslarını inceleyebileceğiniz FSB Teknoloji sayesinde online dünyada yer almanın kolay yolu sizleri bekliyor. FSB Teknoloji tarafından kişilerin ve işletmelerin ihtiyacına yönelik hizmetler sunulur. Böylece hem uygun paketin seçilmesi hem de sorunsuz bir şekilde web site yönetiminin sağlanabilmesi adına tüm şartlar FSB Teknoloji tarafından iyileştirilmektir. Türkiye genelinde en çok tercih edilen firmalardan birisi olan FSB Teknoloji, web sitesi konusunda sınırsız seçeneği ile en uygun hizmeti almanızı kolaylaştırır. Bu açıdan risk almamak adına sizler de FSB Teknoloji’yı tercih ederek bu alanda deneyimli bir firma ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

FSB Teknoloji ile Yerinde ve Tam destek

Web site sahiplerinin en çok yaşadığı en sorunların başında yaşanılan problemlerde teknik destek alınamamasıdır. Web siteleri için düzenli olarak güvenlik kontrollerinin yapılması ve yedeklemelerin yapılması önerilir. Aksi halde yaşanabilecek olası bir arızada ya da saldırı gibi durumlarda kişilerin tüm çalışmaları yok olabilir. Bu tür tehditlere karşı önlem alabilmek adına teknik destek alınmalıdır. Yedeklemelerin nasıl yapılması gerektiği, olası saldırılarda nasıl davranılabileceği böylece öğrenilebilir. Bu alanda uzman bir profesyonel tarafından destek alınabileceğinin sağlayacağı güven, kişiler için cazip bir fırsat sunar. FSB Teknoloji’nın sektörde ön plana çıkmasındaki en önemli artılarından bir tanesi de işletmelere sunmuş olduğu bu teknik destektir. Yerinde destek, uzaktan destek ve anında destek gibi pek çok farklı hizmetin sunulduğu FSB Teknoloji hizmetleri sayesinde destek konusunda içiniz rahat bir şekilde web sitenizi yönetebilirsiniz. Bünyesinde profesyonel personeller ile çalışarak güçlü bir ekip çalışması uyuma sahip olan FSB Teknoloji, ihtiyaç duyulan her bir hizmet için farklı paket seçenekleriyle bütçe dostu çözümler üretir. Web siteye ihtiyacı olan kişi ve işletmeler mevcut paketlerden bir tanesini tercih ederek web sitesine sahip olabilir. Bir sonraki adımda ise web sitesi için içerik, SEO gibi farklı ihtiyaçlarda da yine FSB Teknoloji tarafından sunulan hizmetler ile işletmeler daha uygun ve ekonomik çözümler bulabilir. Hizmetlerin ayrı ayrı sunulması, uzun vadede ihtiyaca göre seçim yapılmasını mümkün kılar. Bu açıdan profesyonel ve sorunsuz bir hizmet alarak; internet dünyasında var olmak, e ticaret siteleri ile Türkiye’nin dört bir yanında satış yapmak, blog sayfalarınız ile binlerce kişiye ulaşmak ve insanları etkilemek mümkün. Tüm bu avantajlara erişmek için doğru bir başlangıç yapmanız gerekir. Doğru başlangıç için ise FSB Teknoloji’yı tercih edebilirsiniz. Hizmetler, paket seçenekleri ve içerikler ile ilgili tüm detaylar hakkında iletişim bölümünden iletişim kurabilir ve aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X