info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372
Periyodik Bakım Hizmeti

Periyodik Bakım Hizmeti

periyodik-bakim-hizmetleri-banner

Periyodik Bakım Hizmeti

Dijital pazarlama ve bilişim sistemleri üzerinden kreatif çözümler üreterek, neden sonuç ilişkisiyle bağlantılı olan bütün sorunları üstesinden gelmeye hazırız. Dijital platformların kurulumu, web site tasarımı, kurumsal kimlik hizmetleri ve donanım teknolojilerinin kullanımında periyodik bakım hizmet vererek, markanızın üst sıralara eksiksiz bir şekilde çıkmasını hedeflemekte, yeni çözümlerle sizlere daima destek olmaktayız.

 

Takip Sistemlerinin Periyodik Bakım Hizmeti Nedir?

Kurumsal şirketinizde giriş ve çıkışların takip edilmesi için oluşturulan yazılım programları, barkod otomasyon sistemleri ve maliye yazılım programları da dahil olmak üzere herhangi bir hataya mahal vermeden çözüm odaklı çalışmalar yapılmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışımızda özellikle periyodik bakımı ihmal etmeden, düzenli olarak takip sistem elemanlarını bakıma alarak çalışma disiplinin bozulmadan tamamlanmasını sağlamaktayız.

Kurumsal şirket takip sistemlerinde kullanılan özel ekipmanlar, yazılım programları ve aracılar için geliştirilmiş olan bütün sistemleri incelikle takip eder, analizler ve raporlamalar yaparak sistemin düzenlenmesini sağlarız. Periyodik bakım hizmeti kapsamında özel yazılımların, takip sistemlerinin ve web site kurulumlarının bakıma alınması hizmet kapsamında önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Bilişim Sistemleri Periyodik Bakım Hizmeti Nedir?

Şirketinizin ve ya kurumunuzun bilişim sistemlerinin eksiksiz kurulması hiçbir zaman sorun olmayacağı anlamına gelmemektedir. Size özel kurulmuş yazılım programları, donanım elemanları ve ekipmanları için hızlı çözümler üretmek ve arızların oluşmadan giderilmesini sağlamak için bulunmaktadır.

 • Strateji ve planlamalarının denetlenmesi
 • Marka oluşturmada kullanılan çalışmaların analizi
 • Donanım ve yazılım sistemlerinin kontrolü
 • Bilişim cihazlarının analiz edilmesi ve onarılması
 • Web site analizleri ve yazılım ekipmanların denetlenmesi
 • Özel yazılımların hazırlanması ve periyodik bakımı
 • Kurumsal kimliğinizin oluşturulması ve takip edilmesi

Web Site Periyodik Bakım Hizmeti Nedir?

Web site kurulumlarında, sistemin belirli zamanlarda eror vermesine neden olan zararlı yazılımlar ve hackleme olayları olmaktadır. Bunun için güvenlik ağlarının düzenlenmesi sistemin analiz edilmesi ve yeniden kurulması için periyodik bakım gerekmektedir. Bilişim sistemi uzmanları ve web tasarım uzmanlarıyla birlikte;

 • Web sitenin eksiklerinin analiz edilmesi
 • Kurulum amacına uygun düzenlenmesi
 • Periyodik bakımlarla yeniden güvenlik ağlarının oluşturulması
 • Eksiklerin ve hız kontrollerinin yapılması
 • Sistemin sorunsuz çalışması için gerekli alternatiflerin sunulması

Yöntemlerimiz arasında yer almaktadır. Bu çalışma disiplinine bağlı olarak kurumsal kimliğinizin ön plana çıkarılmasından, eksiklerinin giderilmesine ve web sitenizin aralıksız aktif olması için yeterli çalışma azmine sahip, büyük bir ekiple birlikte yola çıkmaktayız.

 

Mobil Sistemlerin Periyodik Bakımı Nasıl Yapılır?

Mobil sisteler günümüzde masa üstü sistemlerden daha etkili ve fazla kullanılmaktadır. Uygulamaların güvenlik ağlarını, yazılım ve şifrelemelerinin periyodik olarak kontrol edilmesini sağlamakta, önemli olan bütün detayları gözden geçirmekteyiz. Yazılım sistemleri ve bilişim sistemlerine bağlı olan mobil cihazların kullanıcı ara yüz ekranıyla birlikte kolay erişiminin oluşturulması için gerekli olan bütün çalışmaların yapılması sağlanmaktadır.

Mobil cihaz sistemlerinin periyodik bakım hizmeti kapsamında masa üstü sistemlerle bağlantıları analiz edilir, kurumsal kimliğinizi lekelemeden 7/ 24 aktif olarak çalışacak uygulamaların düzenlenmesi ve çalışma disiplinlerinin analiz edilmesi için hizmet vermekteyiz. Mobil ve web masa üstü cihazların analizinin yapılması, periyodik bakımla arıza vermeden önce önlem alınması için düzenli çalışmakta, her zaman hizmetimize önem vermekteyiz. Bilişim sistemleri yazılım ve program güncellemeleri için de geniş bir çalışma alanı sunarak, markanızın üst sıralarda yerini alırken, kurumsal çalışma disiplinlerinin de bozulmamasını sağlamaktayız.

 

Kurumsal Özel Yazılım Programlarının Düzenlenmesi Ve Bakımı

Kurumsal özel yazılımlar, firmanızın ve faaliyet gösterdiğiniz alanın hizmet kapsamına göre hazırlanmaktadır. Özel yazılım programları barkod okuma, giriş ve çıkış sistemlerinin takibi, şirket içi güvenlik sistemlerinin oluşturulması için gerekli olan bütün seçeneklere sahiptir. Bu alanda özel yazılımların ajans bünyemizde periyodik bakımının yapılması ve teknik servis aracığıyla 7/ 24 kesintisiz hizmet verilmesi sağlanmaktadır. Güvenlik önlemlerinin alınması, güncellemelerin yapılması ve programların entegre edilmesi için gerekli olan bütün çalışmaların uzmanlar tarafından yapılması sağlanır.

7/ 24 her zaman yanınızda olan teknik destek ekibiyle birlikte periyodik bakım uzmanlarımız, sorunların üstesinden gelerek gerekli olan bütün düzenlemelerin yapılmasını sağlamaktadır. Kurumsal kimliğinizin zarar görmeden ve işlerinizin aksamasına izin vermeden düzenlemeler yapılacak ve tamamlanacaktır.

Periyodik Bakım Hizmeti İçin Teklif Alın

Periyodik bakım hizmeti, iletişim danışmanlığı ve kurumsal danışmanlık alanını da kapsayarak, bilişim sistemleri üzerindeki yaşadığınız sorunları saptamaktadır.

Kurumsal Otomasyon Sistemleri Periyodik Bakımı Nasıl Yapılır?

Kurumsal hizmet alanları geniş hizmet kapsamında yer aldığı için belirli otomasyon sistemlerine bağlı çalışmaktadır. Bu hizmet alanında en önemli otomasyon sistemleri, barkod okuma, ürün takibi ve giriş çıkış turnike takipleri olabilir. Bunun için düzenli bir otomasyon sistemine ve tabi ki yazılım programına ihtiyaç duyulmaktadır. Kurumsal otomasyon sistemleri için düzenlemeler yapılırken, periyodik bakımın da sistem hata vermeden önce analiz edilmesi sağlanır.

Otomasyon sistemleri arıza verdiklerinde veya yanlış hesaplamalar yaptıklarında bu firmanın büyük bir kaybına neden olabilir. Düzenli bakım yapılması sistemin arıza verdiği anda takibe alınması ya da hiç arıza vermeden çalışmasını sağlayacaktır. Çalışma disiplinlerinin düzenlenmesi, ürün giriş ve çıkışlarının analiz edilmesini aynı zamanda sistemin takip edilmesini sağlayacak bilişim uzmanları, sektörel yazılımların ve otomasyon sistemlerinin analizlerini yapacaktır. Periyodik bakım alanında gerekli olan bütün detaylar düşünülmüş, sistem çalışma hızı ve düşüş nedenleri de analiz edilerek, kısa zamanda çözümler üretilmesine odaklanılmıştır.

 

Kurumsal Yazılım Çözümleri Nelerdir?

Kurumsal yazılım çözümleri, enerji, dijital sistemler ve web site çözümleriyle ortak ilerlemektedir. Sunucuların bağlanması, iletişim sistemlerinin entegre edilmesi aynı zamanda yazılım programlarının da kullanım alanındaki etkileşim çözümleri bir araya getirilmiştir. Bir kurumun ihtiyacı olan bütün detaylar bilişim sistemine göre düşünülmüş, gerekli olan bütün işlemler bilişim teknolojileri ve dijital çözümler üzerinden analiz edilerek sunulmuştur. Kurumsal yazılım çözümleri için büyük bir ekip çalışırken aynı zamanda markanıza özel sektörel çözümler için teknik destek de 7/ 24 aktif olarak sizinle olacaktır.

 • Kurumsal kimliğinizin oluşturulması için web site tasarımı ve kreatif çözümler üretilir.
 • Reklam yönetimi ve SEO çalışmaları yapılır.
 • SEO uzmanlığı ve danışmanlığı hizmeti verilir.
 • Kurumsal faaliyet alanınıza özel yazılım çözümleri sunulur.
 • Yazılımlar bilişim sistemleriyle entegre edilir.
 • Otomasyon sistemleri düzenlenir ve denetlenir.
 • Kurumunuzun sosyal medya ve web site faaliyetleri analiz edilir.
 • Kurumunuza bilişim sistemleri ve dijital danışmanlık verilir.
 • Periyodik bakımlar yapılarak, çözüm ve güncelleme odaklı çalışılır.

 

7/ 24 Bilişim Sistemleri Ve Donanım Teknik Servis Hizmeti

Kurumunuzda bulunan donanım sistemleri ve bilişim sistemleri için sadece periyodik bakım yapmaz 7/ 24 teknik servis hizmet vererek de, anında oluşan arızalara karşı da çözüm üretiriz. Bir kurumun ihtiyacı olan bütün dijital donanımlar ve bilişim sistemleri için yazılımların oluşturulması, programların düzenlenmesi ve düzenli olarak kontrol edilmesi ajansımız sorumluluğundadır. Güvenli kurulum ve bilişim sistemi otomasyonları için uzmanlarla çalışır size her zaman destek oluruz.

Güncel sistemlerin kullanılması, periyodik bakımla hataların giderilmesi ve analizlerin yapılası için büyük bir ekiple çalışır size özel çözümler sunarız. Güven, disiplin ve profesyonel hizmet anlayışıyla daima yanınızda olacak ekip arkadaşlarımız, donanım ekipmanlarının kurulumundan bilişim sistemlerinin takip edilmesine kadar sizinle olacaktır.

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X