Kurumsal Teknik Destek Çözümlerimizi Görün - Fsb Teknoloji 
info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372
Kurumsal Teknik Destek

Kurumsal Teknik Destek

Kurumsal-Teknik-Destek-banner

Kurumunuz için en ideal seçenekleri bir araya getiren kurumsal teknik destek, yazılım, program ve bilişim hizmetleri kapsamında bütün donanımlara sahip olmanızı sağlamaktadır. Bir kurumun ihtiyacı olan her zaman hızlı iletişim, güvenlik ağları ve dijital pazarlama alanında destekleyici yazılım programlarıdır. Uzman teknik ekiple çalışarak bütün donanımlara ve yazılımlara sahip olmanızı sağlarken, her zaman destek vermeye de devam ediyoruz.

 

Kurumsal Teknik Destek İle Kurumsal Kimlik Nasıl Sağlanır?

Kurumsal kimlik, firmanızın en önem vermesi gereken alandır. Bunun için bir kurumun ihtiyacı olan bütün donanımları bilişim ve bilgisayar sistemlerinden, yazılım programlarına kadar sağlarken, alan adı tanımlamadan, reklam yönetimine kadar bütün detayları alması gerekmektedir. Profesyonel web tasarımı hizmeti kapsamında, kurumsal kimliğiniz için gerekli olan bütün güncel çalışmalara yer verilecektir.

 • SEO çalışmaları ve web site düzenlemeleri
 • SEM ve SEO uzmanlığı ile danışmanlığı
 • Kurumsal e posta adresi oluşturma hizmeti
 • Reklam yönetimi, sosyal medya hizmetleri
 • Profesyonel web site kurulumunu ve düzenlemesi
 • Bilişim sistemlerinin kurulması ve periyodik bakımı
 • Sektörünüze dönük çözümler üretilmesi ve yazılım programlarının kurulması

Alanında kurumsal teknik destek ekibimiz su gibi her zaman uyanık olacak, sizleri rakiplerinize karşı ön sırada yer alacak şekilde geliştirilmiş seçeneklerle tanıştıracaktır. Dijital alan geniş bir mecra olarak, şirketinizdeki iletişim ağlarının kurulmasından, çalışanlarınızın hesap, yönetim ve maliye alanından bütün ihtiyaçlarına kadar yazılımların geliştirilmesini sağlar. Bilgisayar ve bilişim sistemleri için her zaman ihtiyaçlarınız için sizlere destek verir.

Kurumsal Teknik Destek Nedir?

Sektörel çözümler üreterek kurumunuzun ihtiyacı olan bütün donanımları sağlar, kurumsal kimlik ve web site tasarımının yanı sıra ticari yazılım programlarının hazırlanmasına destek oluruz. E fatura, e defter ve mobil çözümler için gerekli olan bütün bilişim sistemlerinin kurulması ve dijital alana aktarılması için uzman bir ekiple birlikte destek sağlarız.

Teknik Desteklerimiz Neler Mi?

 • Sektörünüze göre çözümler üretir, yazılım ve programlar geliştirir.
 • E fatura ve e defter kurulumlarını yapar.
 • Bilişim ve bilgisayar kurulum destekleri verir.
 • SEO ve reklam yönetimi çalışmaları sağlar.
 • Web tasarım ve kurumsal kimlik için yanınızda olacaktır.
 • Kurumsal e posta ve domain sorgulama seçenekleri sunar.
 • Kurumsal bakım ve onarım hizmetlerini 7/ 24 sağlar.
 • Mobil ve web site çözümleriyle yanınızda olacaktır.
 • Alan adı oluşturma, hosting ve domain hizmetleri
 • Sektörünüze özel yazılım programlama ve sunucu geliştirme hizmetleri
 • Sosyal medya hizmetleri

Kurumsal Profesyonel Web Tasarımı Nedir?

SEO çalışmalarınızdaki düzenlemelerden, hedef kitleye sağladığınız reklam yönetimine kadar derin bir alanı kapsayan web site yönetiminde size destek olmak için hazırdır.

Bilişim sistemleri üzerinden hizmet veren ekibimiz, alan adı , kurumsal kimlik, e posta adresleri ve SEO çalışmalarını da web tasarım başlığı altına vererek, daima ileriye dönük çalışmanızı ve firmanızın temellerini güçlendirmenizi sağlar. Şirket içi yönetiminizden kurumsal dijital alandaki hizmet alanınıza kadar ihtiyacınız olan bütün bilişim sistemleri için burada olacaktır. Web tasarımı, yönetimi ve eksiklerin giderilmesi için düzenlemelerin yapılması için büyük bir ekiple çalışarak ihtiyacınız olan bütün desteği tek bir paketle almanızı sağlayacaktır. Size özel yazılımların geliştirilmesi SEO ve yönetim çalışmalarının gerçekleştirilmesi için burada beklerken, güncellenen dijital platformlar hakkında kreatif fikirler de sunmaya hazırız.

 

Kurumsal Bilişim Sistemleri Nasıl Kurulur?

Bilişim sistemlerinde her zaman ilk adım yazılımdan ve bilgisayar sistemlerinden geçmektedir. Dijital cihaz kullanımında danışmanlık hizmet verirken, aynı zamanda sektörünüze özel çözümler üreterek kısa zamanda programlar geliştirir, size özel bilişim sistemlerinin entegre edilmesini sağlarız. Kurumsal bilişim sistemlerinin kurulması, kurumsal kimliğinizi etkiler, şirket çalışanlarınızın hızlı iletişim alanları oluşturmasını sağlar ve ortak ağlar sayesinde online bir çalışma alanı oluşmasına destek olur. Bu alanda kurumsal teknik destek hizmeti,

 • Ön muhasebe ve resmi muhasebe yazılımları
 • El terminali mobil çözüm alanları
 • Sektörünüze özel program geliştiriciler
 • Barkod otomasyon sistemlerinin kurulumu
 • Ticari yazılım programlarının geliştirilmesi ve kullanımı

Üzerinden ihtiyacınız olan bütün bilişim sistemi entegrasyonlarını gerçekleştirerek, kısa zamanda organize bir çalışma alanı oluşturulması sağlar. Kurumsal bir şirket olmanın ilk adımı düzen ve disiplinden geçerken, güncel bilişim sistemlerini de takip ederek çalışanlarınızın bu alanda hız kazanmasına da destek olmaktır. Bunun için SEO çalışmaları, e posta kurulumu, reklam yönetimi ve domain hizmetleriyle birlikte kurumsal web sitenize önem verdiğimiz kadar, şirket içi çalışma disiplinlerinizin kurulmasında da önceliklerimizi sizlerle paylaşmaktayız.

Kurumsal Teknik Destek Hizmeti İçin Teklif Alın

Kurumsal teknik destek ekibi bu program üzerinden her zaman yanınızda olarak, reklam yönetiminden, yazılım programlarınıza ve web site tasarımınıza kadar bütün eksiklerinizi analiz ederek kurumunuzu baştan yaratacaktır.

Kurumsal Teknik Destek Kurumsal Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Kurumunuzu büyütmek, donanımlarını ve yazılımlarınız geliştirmek için ihtiyacınız olan tek kaynak, danışmanlık hizmetidir. Bu alanda uzmanlaşmış bilişim uzmanları, web site yönetimi uzmanları ve SEO uzmanları bir masaya oturarak firmanız hakkında neler yapılabileceğiniz analiz etmektedir. Buradaki temel amaç sistemli çalışmak, şirket için sektörel çözümler bulmak ve müşterilerinize dönük SEO çalışmalarıyla büyümeye gitmektedir.

Avantajları oldukça yüksek olan danışmanlık hizmetinde, kurumsal kimliğinizi oluşturmak, SEO yöntemleriyle tanışmak ve müşterilerinizden geri dönüş almak için gerekli olan bütün desteği görmenizi sağlar, kurumsal danışmanlık hizmetiyle teknik ve dijital bütün sistem donanımlarına sahip olmanızı destek oluruz. Büyümeye giden yolda karışıklıkların çıkmaması için disiplinli bir bilişim sistemi kullanmanızı, çalışanlarınızla iletişimde kalmayı ve reklam yönetimiyle tanınmanızı sağlayacak seçenekler sunarız.

 

Kurumsal Yazılım Destek Programı Nedir?

Kurumsal şirketinizin çalışma alanında ihtiyacı olan en önemli programlardan biri önce maliye daha sonra ürün temin çizelgesini oluşturacak entegrasyon sistemleridir. Bunun için barkod otomosyon sistemleriyle ürün giriş ve çıkış saatlerinden takip sistemine kadar ihtiyacınız olan bütün detayları sunacak ticari yazılımlar bir araya gelecektir.

Bilişim sistemlerinin bağlantılarının kurulması, kontrol edilmesi ve otomasyon sistemlerinin periyodik bakımının yapılması için uzmanlarla çalışır, sizi yarı yolda bırakmadan kurumsal yazılım destek programlarıyla hizmet almanızı sağlarız. Profesyonel hizmet her zaman uzmanlarla ve gelişen dünyadaki dijital sistemlerle sağlanmaktadır. Bunun için her zaman hazır olur, size ve kurumunuza ihtiyaç duyduğu anda destek vermeye devam ederiz.

 

Kurumsal Sektörel Çözümlerimiz Neler?

Çözüm ortağınız olarak kurumunuzun web tasarım hizmetlerinden, alan adı ve hosting hizmetlerine kadar bütün ihtiyaçlarını karşılarken, ticari yazılım programlarının kurulması, bilişim sistemlerinin oluşturulması ve sunuculara bağlanması için bilişim uzmanlarıyla çalışmaktayız. SEO ve reklam yönetiminden, kurumsal kimliğinizi oluşturmaya kadar dijital eksenli bütün hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Teknik destek, anında çözüm ve kurumsal danışmanlık hizmetlerimizle birlikte sizinle aynı yolda yürüyen bir dost olmaya hazırız. Sektörel çözümlerinizi firmanızın faaliyet gösterdiği alana özel düzenler, barkod sistemleri maliye düzenlemeleri ve iletişim faktörleriniz ön planda tutarak, yazılımlar ve programlar geliştiririz. Üstelik bunları yaparken sizi yalnız bırakmaz periyodik bakımlarla da otomasyon, yazılım ve program sistemlerini takip ederiz.

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetimiz İle Markanızı Tanıtın

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X