Kurumsal Donanım Satışı Hizmetimizi Görün - Fsb Teknoloji 
info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372
Kurumsal Donanım Satışı

Kurumsal Donanım Satışı

Kurumsal-Donanim-satisi-banner

Dijital pazarlama büyük bir alanı kapsamakta, kurumunuzun büyümesine çözümler üretmektedir. Web sitenizden sosyal medyaya kadar uzanan bu yolculukta, güvenlik ağlarının oluşması, donanım ve yazılım çözümlerinin geliştirilmesi kurumsal hizmet alanına göre düzenlenmektedir. Kurumsal donanım satışı için size bütün ince ayrıntıları düşünülmüş, destekleyici ve koruyucu paketler sunmaktayız.

Kurumunuz İçin En İyi Çözümler Nelerdir?

İşlek cadde üzerindeki markanızın maliye ve satış üzerindeki gelir gider yazılımlarından, yetkililerle iletişiminize kadar bütün kaynakların dijital platform üzerinden kurulmasını sağlarız.

Kurumunuzun bütün işletim sistemine bağlanacak yedekleme programları, yazılımlar, hard disk ve güvenlik ağlarıyla ilgili çözüm ortaklığı sağlanırken, bu alanda uzmanlardan danışmanlık alabilir, sorunlara çözümler üretilmesini sağlayabilir en önemlisi de firmanızın büyümesinde etkili olacak yeni yöntemler geliştirmenizi sağlayabiliriz. Kurumsal kimliğinizi oluşturduktan sonra şirket içi iletişim alanlarının dijital pazarlama ya da iletişim kaynaklarına yönelmesinde ihtiyacınız olan en iyi donanım malzemeler ve yazılım programlarının kurulması için uzmanlarla çalışır, destek alırsınız. Sorunlarınıza hemen çözüm üretmek ve yeni donanımlarla güncel çalışma alanında varlığınızı sürdürmek bizimle çok kolay olacaktır.

Kurumsal Donanım Satışı Nedir?

Bir dükkanınız olduğunu düşünelim. İşlek bir caddede olan dükkanınız, hırsızların dikkat çektiği bir alan olurken diğer yandan kötü bir tabelanız olduğu için de müşterilerinizin dikkatini çekmeyen bir pazarlama alanına dönüşecektir. Kurumsal donanım satışı, web site kurulumunuzdaki bütün e ticaret sistemlerini kurarken, size özel yazılımlar geliştirerek bu işlek cadde üzerindeki dükkanınızın güvenliğini sağlayacak, iş alanınıza göre donanımlarla destek olacaktır. Sizin için yapacağımız analizlerle iş alanınıza göre gerekli donanımların oluşturulması ve yazılım çözümleriyle proje odaklı çalışmalar üzerinden web sitenizin hedef kitleniz için güvenli bir alan oluşturmanızı sağlamaktayız.

 • OEM satışı ve uygulamaları
 • Hosting kurulum
 • Sun domain hizmeti
 • Ürün temini ve distribütör kaynakları
 • Bilgisayar ve destekleyici malzemelerin sağlanması
 • Kurumunuza özel yazılım geliştirilmesi
 • Donanım uzman desteği
 • Yazılım güncelleme sistemleri ve çözüm ortaklığı

Kurumsal Donanım Nasıl Temin Edilir?

Kurumsal donanım satışı, firmanızın ihtiyacı olan önemli işletim sistemleri, cihazları ve çözüm ortaklığı üzerinden analiz edilmektedir. Buradaki temel nokta kurumunuzun neye ihtiyacı olduğudur. İşlek bir caddede olan kurumunuzun trafiği sıkışık olmayan bir caddeye, hırsızların çok olduğu bir mahallede güvenliği ve ürünlerini yükleyecek bir boş depo alanına ihtiyacı vardır. Bunu dijital pazarlama alanına taşıdığımızda bütün sistemlerin sizin ihtiyacınız olan donanımlarla karşılanması için gerekli olan bütün malzemelerin sağlanmasına imkan vermekteyiz.

Bilgisayar donanımları, iletişim donanımları ve güvenlik ağı donanımlarıyla kurumunuzun ihtiyacı olan bütün seçenekleri sunmaktayız. Kurulumundan malzemelerin analiz edilmesine kadar ürünlerin kullanım amacı ve çözümlerini de içerek kısa bir eğitimden sonra çalışanlarınıza kurumsal kimliğinizi ön plana taşıyacak, çalışanlarınızın iletişim araçlarını daha etkili kullanabileceği bir alan oluşturulacaktır. Ürün ve donanım temininden, kurulum ve çalışma kontrollerine kadar bütün detaylar düşünülerek, kurumunuzun desteğe ihtiyacı olduğu an yanınızdayız.

 

Kurumsal Donanım Satışı Ve Yazılım Nasıl Temin Edilir?

Kurumsal donanım satışı ile birlikte yazılım kurulumları da kullanacağınız cihazlar üzerinden programlanarak yapılmaktadır. Kurumunuzun maliye programına ihtiyacı varsa bu alanda size özel yazılımlar yapılarak, çalışanlarınızın daha kolay kullanması ve kısa zamanda iletişim alanlarından güvenlik ağlarıyla birlikte yararlanması sağlanmaktadır. Yazılım ihtiyaçlarınızın birden fazla olması durumunda birçok yazılım programının birbirine bağlantılı olması, bu alanda çalışanlarının programların çalışma disiplinleriyle ilgili bilgi edinmesi de bizim sorumluğumuzda olacaktır.

 • Kurumsal donanım işlerinizin hızlanmasını ve güvenli etkileşim alanlarınızın oluşmasını sağlayacaktır.
 • Firma sunucularının ortak bir noktada kullanılması için idealdir.
 • OEM programları ve yazılımlarıyla ihtiyacınıza uygun çözümler bir araya gelecektir.
 • Bilgisayar, yazılım ve kurulum alanında kapsamlı bir hizmet sağlanacaktır.
 • Bilgisayar ve yazılım teknik destek sağlanacaktır.
 • Kurumunuza özel çözümler daima dijital alandan anında çözüme ulaşacaktır.

Kurulumun yapılması, kontrol ve düzenli bakım gibi bir paketin içerisinde bulunan bütün hizmetler, çalışma alanınızda güvenle çalışmak, hız ve etkileşim alanlarınızı yaygınlaştırmak için gerekli olan bütün detayları düşünerek sunulmaktadır. Her zaman yanınızda olan, kurumsal destek ve donanım hizmeti vererek, size uygun çözümleri bir araya getirmekteyiz.

Kurumsal Donanım Satışı Hizmeti İçin Teklif Alın

Kurumsal donanım satışı, markanızın hız kazanması ve güvenli bir sistem aracılığıyla düzenli iletişim kanallarının oluşmasında etkili olacaktır. İntel işlemciler, SSD ürünleri, monitör ve klavye ürünlerine kadar somut ve soyut olan bütün dijital malzemelerinin kurulumundan sorumlu olunacaktır.

Kurumsal Donanım Satışı İle Sunucu Nasıl Temin Edilir?

Firmamız, kurumsal alandaki kimliğinizi ön planda tutarak hizmet verdiğiniz alan ve kapsam üzerinden donanım ve sunucu temin etmenizi sağlayacaktır. Size uygun en iyi donanım malzemelerinin seçilmesi kurulması ve sunucularla birlikte yazılım programlarına bağlanması da şirket sorumluluğundadır. Bir firmanın ihtiyacı olan bütün detaylar, program ve yazılım özelinde dikkate alınarak uzmanlar tarafından kurulurken, destek ekibiyle birlikte de her zaman yanınızda olunacaktır.

Sunucu kullanımında, firmanızın dijital güvenliğinin sağlanması, iletişim ağlarının oluşturulması ve bilgisayar alt yapı malzemelerinin hazırlanmasına kadar bütün donanımlar sağlanırken, kurumsal donanım satışı tek bir paket halinde sunulacaktır.

 

Kurumsal Donanım Paketi Neleri Kapsar?

Kurumunuzda bilgisayar ve yazılımla birlikte web site alanında da varlığınızı sürdürmeniz için Hosting çalışmalarına yer verilmektedir. Profesyonel hosting paketleri, web sitenizin alan adından, kurulum seçeneklerine kadar birçok ayrıntıyı dikkate alarak size özel çalışmalarla düzenlenecektir.

Yazılımlar, hosting çalışmaları ve program donanımları için bilgisayar gereksinimlerine kadar bütün ayrıntılar ince ince işlenmektedir. Güvenlik ağları, bilgi alışverişi ve iletişim sunucuları da dahil olmak üzere hem web alanda hem de mobil alanda gerekli olan bütün seçenekler sunulmaktadır. Sub domain ve mail box hizmetleri geniş disk alanıyla birlikte bir araya getirilerek, bir paketin içinde yer alarak çalışanlar ve müşteriler arasındaki bağlantıların da kurulmasını sağlayacaktır.

 

Limitsiz Donanım Paketleri Neler Kapsar?

Atanabilen toplam domain ve e posta ile ftp hesabı üzerinden sub domain hizmetlerinin de yer aldığı kurumsal donanım satışı alanında hem bilgisayar sistemlerinin kurulumu hem de dijital alandaki ihtiyaçların karşılanması için özel seçeneklere yer verilmiştir.

Güvenli site ve sistem kurulumlarından, geniş depolama alanının oluşturulmasına kadar limitsiz hizmet kapsamında ihtiyacınız olan her şeyi sağlıyoruz. Uzmanlarımız ve teknik servisimizle 7/ 24 kesintisiz hizmet vererek domain işlemleri, hosting ve güvenlik yazılımları da dahil olmak üzere kurumsal şirketinizin başarıya giden yolda işletim sistemi, sunucuları ve yazılımlarının düzenlenmesi için her zaman buradayız.

 

Size Özel Yazılım Ve Donanım Kurulumu Hizmeti

Domain, hosting kurulumları ile birlikte bilgisayar donanım cihazlarınızdan daima çözüme odaklı çalışma disiplinine büyük bir aile olmayı hedeflemekteyiz. Kurumsal alanda ihtiyacınız olan bütün dijital çözümler için gerekli olan web site geliştirme, kullanım etkisi ve sunucu bağlantılarının kurulumu bizden sorulacaktır.

 • FTP hesapları, hosting ve domain hizmetlerini kapsamaktadır.
 • Size özel yazılım ve program hazırlıkları yapılır.
 • Bilgisayar ve dijital cihaz desteği sağlanır.
 • Geniş depolama alanları ve limitsiz hizmet paketlerine yer verilmiştir.
 • Kurumsal donanım alanında gerekli olan bütün bağlantı ve sunucu hesaplamalarıyla analizler yapılmaktadır.
 • 7/ 2 destek ekibiyle birlikte yanınızda olacak, size özel donanım ve yazılım kurulumlarını daima yerine getireceğiz.

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X