info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372
LinkedIn Hesap Yönetimi

LinkedIn Hesap Yönetimi

linkedi-hesap-yonetimi-banner

LinkedIn profesyoneller için oluşturulmuş bir iş sosyal ağıdır. Şirketlerin kendi bağlantılarını oluşturabilmesi, kurumsal kimliklerini yansıtabilmesi ve kişilerin yine profilleri üzerinden iş hayatı ile ilgili tüm detayları aktarabildiği LinkedIn hesap yönetimi konusunda herkese farklı seçenekler sunar. Şirketler olarak doğru bir yönetim için LinkedIn hesap yönetim desteği gerekir. Yeni bir iş bulacak ya da kurumsal olarak sektörde iyi bir prestij yaratmak istenildiğinde mutlaka doğru bir hesap yönetimi gerçekleştirilmelidir. Dünya genelinde 60 milyonu aşkın kullanıcı sayısı ile iş dünyasına yönelik en gelişmiş ve en popüler platform olan LinkedIn’de doğru bir şekilde yer edinmek, bu platformun tüm avantajlarından yararlanılmasını sağlar.

Potansiyel müşterilerin ulaşılabileceği, yeni iş ortaklıkları ve bağlantıların kurulabileceği bu sosyal ağda kişiler kendi işlerini geliştirilebilir, alanında uzman diğer kişiler ile mesajlaşabilir ve en önemlisi rakiplerini de kolay bir şekilde takip edebilir. Eğitimler, özel programlar ve etkinlikler gibi pek çok farklı özelliğinde bulunduğu LinkedIn, sektörel olarak gelişmek isteyen her şirketin mutlaka yer alması gereken ağlar arasındadır.

LinkedIn Hesap Çeşitleri ve Farkları Nelerdir?

 

LinkedIn ücretsiz bir platformdur ve temel üyelik alındığında herhangi bir ücret ödenmesine gerek kalmaz. Genellikle kişisel hesaplarda tercih edilen bu üyelik çeşidi, kişilerin kolay bir şekilde platforma dahil olmasını sağlar. Ancak şirket gibi kurumsal üyelikler söz konusu olduğunda kişilerin şirket profili açma gibi diğer alternatifleri kullanması gerekmektedir. Kişisel olarak profil üzerinden üyelik alındığında, kişilerin bu üyeliğini dahi doğru bir şekilde yapılandırması gerekir. Tüm özelliklerin kullanılması, profesyonel bir profile sahip olabilmesi adına ise LinkedIn hesap yönetimi hizmeti satın alınmalıdır.

Şirketler dışında kişisel olarak tercih edilebilecek olan hesap yönetiminde, bir defaya mahsus olarak yapılacak yönetimler ile doğru bir şekilde sosyal ağda yer almanız sağlanabilir.  Kurumsal şirketlerde ise LinkedIn hesap yönetimi olmazsa olmaz adımlardandır. Zira sektörde her bir şirket için rakipler var olacağı gibi bu rakipler arasından sıyrılmak adına sosyal ağları doğru kullanmak önemlidir. Hesap yönetimi dahilinde kurumsal kimliğe uygun bir şekilde profilin yapılandırılması, şirketin aktif olması sağlanır. Ardından işletmelere özel olarak yapılacak işlemler ve geliştirilecek yeni projeler ile birlikte sosyal ağın fırsatlarından işletmelerin yararlanabilmesi mümkün olabilir.

LinkedIn’de hesap yönetimi ve paylaşımlarda nelere dikkat edilmeli?

 

Bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli detay, şirketin nasıl gösterilmek istenmesi ve kullanıcıların şirket hakkında öğrenmek istediklerinin neler olduğunun belirlenmesidir. Şirket çalışanlarının eklenmesi, şirket fotoğraflarının eklenmesi, şirket ile ilgili güven verecek önemli çalışmaların ve bilgilerin sosyal ağda paylaşılmaya başlanması, kurumsal imajın oluşturulması adına önemlidir. Diğer tüm sosyal ağlarda olduğu gibi yine kişilerin belirli bir içerik takvimini ihtiyacı vardır. İçeriklerin nasıl bir dile hakim olacağı, paylaşımlarda hangi noktalara dikkat edilmesi gerektiği ve en önemlisi LinkedIn sosyal ağda hedef kitlenin nasıl ulaşılabileceği önceden belirlenmelidir. Hem şirket hem de şirket hizmetleri doğrultusunda bu yönde doğru bir araştırma yapılmalıdır. Üstelik her bir şirket için rakiplerin de yer alacağı LinkedIn’de tüm bu aşamaların sorunsuz bir şekilde geçilmesi gerekir. Böylece mevcut şirketin ağ içinde en iyi şekilde yer alması sağlanabileceği gibi yapılacak paylaşımlar ile birlikte rakiplerin önüne geçmek ve LinkedIn’de daha popüler hale gelebilmek mümkün olacaktır.

LinkedIn Hesap Yönetimi Hizmeti İçin Teklif Alın

LinkedIn’de yer almak isteyen işletmelerin, doğru bir kurumsal imaj oluşturması gerekir. Bu aşamada ilk adımdan itibaren LinkedIn’de doğru bir dilin kullanılması ve sistemdeki tüm alanlar bu doğrultuda değerlendirilmelidir.

LinkedIn Reklam Yönetimi Nedir?

İş ağında reklam servislerinin de aktif bir şekilde kullanılması önerilir. Böylece hem kısa sürede fazla takipçi elde edilebilir hem de hizmet ve ürünlerin daha fazla kişiye ulaşması sağlanabilir. Üstelik tüm bu çalışmalarda LinkedIn reklam servisi dahilinde bulunan istatistiklerin doğru bir şekilde kullanılması gerekir. İstatistikler, yapılan çalışmalardaki başarı durumunun analiz edilmesini sağlar ve yapılacak yeni çalışmalar da yol gösterir. Bu açıdan çok kapsamlı olan sosyal ağdaki tüm bölümlerin doğru bir şekilde kullanılabilmesi ancak LinkedIn uzmanlarınca yapılabilir. İşletmeler için herhangi bir risk almamak ve doğru bir yönetim ile hedeflere ulaşmak istiyorsanız, LinkedIn hesap yönetimi hizmetinden yararlanmanız en uygun çözümdür.

 

LinkedIn Hesap Yönetimi Neler İçerir?

İşletmeler için LinkedIn aynı zamanda pazarlama yapılabilecek cazip bir alandır. Bu bakımdan ürünlerin satışı, hizmetlerin daha fazla kişiye ulaşarak hizmet satışı üzerinden gelir elde edilmesi gibi pek çok fırsat LinkedIn aracılığı ile sağlanabilir. Hesap yönetimi desteği alındığında şirketlerin potansiyel müşterilere ulaşması ve doğru pazarlama teknikleri ile hizmetlerini geliştirmesi sağlanır. LinkedIn hesap yönetimi ile birlikte sürekli güncel bir şekilde tutulan profiller, daha fazla etkileşim aldığı gibi kısa süre içerisinde daha fazla ağa ulaşmaktadır. Bu sayede şirketlerin sosyal medyada dikkat çeker hale gelmesi, yayınları ile birlikte daha fazla kişiyi etkileyebilmesi ve tüm bunlardan daha fazla sonuç ve dönüş alabilmesi hedeflenir. Üstelik LinkedIn kendi reklam servisine sahip bir iş ağı olduğundan dolayı pazarlama ya da diğer ihtiyaçlara yönelik geliştirilebilecek her türlü reklam çalışmaları LinkedIn hesap yönetimi dahilinde sağlanır. Tüm bu detayların her bir aşamasına şirketlerin hakim olması ve doğru bir şekilde yapılandırılması oldukça zordur. Dışarıdan alınacak LinkedIn hesap yönetimi desteği daha kolay, hızlı ve sonuç odaklı bir çalışma şansı sunar.

Türkiye’de bu alanda ön plana çıkan pek çok farklı şirket olduğu gibi LinkedIn hesap yönetimi konusunda başarılı çalışmalara imza atan şirketler ile çalışmanız sizin için avantaj sağlar. Özellikle şirket hesabı ile bu iş ağında yer almaya başlayan şirketler için pek çok farklı ödemenin yapılmasını gerekir. İşletmeler için oluşturulmuş olan bu bölümdeki tüm özelliklerden yararlanabilmek, pek çok farklı fiyatlandırma içerir ve maliyetler artabilir. Tüm bu aşamaların doğru ve sorunsuz bir şekilde geçilebilmesi adına ise sistemin tanınması, bilinmesi gerekir. Aksi halde işletmeler yüksek masrafları karşılamak zorunda kalabileceği gibi tüm bunlar ciddi bir maddi yük getirir. Ancak profesyonel bir LinkedIn hesap yönetimi ile birlikte tüm bu sorunların üstesinden gelinebilir ve doğru bir profil ile istenilen sonuçlar kolay bir şekilde elde edilebilir.

 

 

LinkedIn Hesap Yönetimi Hizmetinde Neden FSB Teknoloji?

FSB Teknoloji, müşteri odaklı hizmetler sunar. FSB Teknoloji’de ihtiyaç duymayacağınız ya da sizin için herhangi bir değer katmayacak hizmetler için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez. İhtiyaçlarınız için uzmanlar tarafından özel olarak yapılacak çalışmalar neticesinde hedef kitlenize ulaşabilecek özel projeler geliştirilir ve sunulur. Böylece yapacağınız ödemeden en yüksek verimi alarak işletmelerimizin istediğiniz sosyal ağlarda ve internet dünyasında çok daha iyi bir yer edinmesini sağlayabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlar ve kapsamlı hizmetleri ile uzmanların her zaman yanımızda olduğu FSB Teknoloji, yıllardan beri sunmuş olduğu hizmetler ve elde ettiği deneyim ile her zaman yanınızda.  LinkedIn hesap yönetimi başta olmak üzere tüm hizmetlerimizi inceleyebilir ve ihtiyaç duyduğunuz hizmetler için iletişime geçerek, yeni bir dönem başlatabilirsiniz.

Dijital Dünyaya Adım Atmanız İçin Gerekli Tüm Dijital Eğitimler Ücretsiz Olarak Bu Platformda

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X