My Business Hesap Yönetimi İle Görünün - Fsb Teknoloji 
info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372
My Business Hesap Yönetimi

My Business Hesap Yönetimi

my-business-hesap-yonetimi-banner

My Business, Google tarafından geliştirilen bir servistir ve işletmelere özel olarak sunulur. İşletmelerin daha kolay bir şekilde bulunabilmesi ve Google’ın farklı servis ve uygulamalarında da kullanıcıların ihtiyaç duyduğu anda ulaşabilmesini sağlayan my business özel algoritmalara ve ayarlamalara sahiptir. Google benim işletmem olarak Türkiye’de yer bulan bu servisin doğru bir şekilde ayarlanması ve yapılandırılması, işletmelerin internette var olmasının önemli bir adımıdır. Google sadece bir arama motoru olmadığı gibi farklı uygulama ve servislerinde ortak veri tabanlarını kullanır. Böylece Google benim işletmem hesabı açarak hesap yönetimi yapan işletmeler, işletmelerinin daha kolay bir şekilde bulunmasını ve arama sonuçlarından harita sorgulamalarına kadar pek çok farklı yerde bulunmayı başarabilir. Ancak my business hesap yönetimi pek çok farklı detay ve kriter içerdiğinden dolayı tüm bu çalışmaların başarıya ulaşılması istendiğinde profesyonel bir yönetim gerekir. Ücretsiz bir şekilde sunulan my Business hizmeti, işletmeler tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Ancak artan rekabet ve arama motorlarında daha fazla ön planda olabilmek adına yapılacak işlemler sadece kayıt ile sınırlı değildir. Bu tür durumlarda kişilerin ve işletme sahiplerinin mutlaka profesyonel bir destek alarak my business hesap yönetimi ile daha ön planda olması gerekir.

My Business Hesap Yönetimi Neden Önemli?

Konum bazlı çalışan bu serviste, kişilerin ihtiyaç duyduğu alana yönelik yaptığı sorgulamalarda, ön planda olmak müşteri portföyünün kısa süre içerisinde artmasını sağlar. Zira hizmet verilen sektör ya da satılan ürünler ile ilgili yapılan sorgulamalarda, Google Haritalar ya da arama sonuçları sayfasında işletmelere yönlendirmeler yapılır. Doğru yapılandırılmış bir my business hesabı ile birlikte tüm bu sorgulardaki en büyük pay alınabilir. Böylece işletmeler yerel olarak verdikleri hizmetlerin yanı sıra sorgulama sonuçları ile daha fazla kişiye erişme, müşteri portföyünü artırma, daha yüksek kazançlara ulaşma şansına sahip olur. Tüm bunlar işletmelerin para kazanma konusunda en büyük destekçisi olurken, internette yer olmanın ve doğru bir imaj ile var olmanın da bir fırsatıdır.

My Business Google Benim İşletmem

Doğru bir şekilde kullanılan my business, kullanıcıların farklı firmalar arasından seçim yaparken firmadan yana seçim yapmasını kolaylaştırır. Üstelik işletmeler hakkında Google yorumları gibi pek çok farklı özellik bulunduğundan dolayı sunulan hizmetlerde müşteri memnuniyetinin yakalanması, olumlu dönüşler alınmasını sağlar. Böylece günden güne internette daha iyi bir yer elde edecek işletme yapılacak sorgulamalarda ilk tercihlerden birisi olabilir. Tüm bunlar için hesap yönetiminin doğru bir şekilde yapılması ve önemli bölümlerin es geçilmemesi gerekir. Zira pek çok farklı ayarlamanın ve düzenlemenin gerektiği my Business profilinin, fotoğraflardan videolara harita servis konumlarından paylaşılacak içerik ve bilgilere kadar sektörel olarak Google algoritmaları ile uyumlu olması gerekir. Bu nedenle işletmelerin mevcut uygulamalardan alınacak verimliliği ve performansı düşünerek my Business hesap yönetimi ile işini şansa bırakmadan profesyonel ellere teslim etmesi önerilir.

 

My Business ile Lokal SEO’da Yükselin!

İşletmeler için yapılacak SEO çalışmalarının önemli bir parçası olan my Business hesap yönetimi, ayrı olarak da alınabilecek bir destektir. Bu nedenle ne istediğini bilen işletme sahipleri, lokal Seo çalışmalarında ön plana çıkmak, bölgesel olarak tüm rakiplerinin önüne geçmek ve fark yaratmak adına bu hizmetten yana tercih yapabilir. Hesap yönetimi ile yapılacak çalışmalar etkisini kısa süre içerisinde göstermeye başlayacaktır. Üstelik mevcut çalışmalar Google arama sonuçlarında net bir şekilde görülebileceğinden dolayı şeffaf bir şekilde yapılarak güven verir. Alanın uzmanı, profesyonel şirketlerden alınacak hesap yönetimi ile birlikte işletmenizin rakiplerinin önüne geçtiğini görebilir ve arama sonuçlarından nasıl bir fark yarattığına şahit olabilirsiniz. Lokal SEO’nun günden güne önem kazandığı Google hizmetlerinde masaüstü ve mobil olarak yapılan aramalarda, konum baz alınarak sonuçlar listelenir. Bu nedenle işletme hesabı üzerinden yapılacak konum ayarlamaları ile birlikte hassas çalışmalar gerçekleştirilir. Hizmet verilecek bölgedeki her bir noktadaki aramada ön plana çıkacak işletmeler, böylece daha fazla kişinin dikkatini çekeceği gibi işletmelerin iş yükünü artırır ve daha fazla kazanç elde edilmesine de destek verir.

My Business ile erişilebilir durumda olan işletmelerin tek müşteri kaynağı Google aramaları değildir. Google Haritalar gibi pek çok farklı serviste bulunan arama bölümleri, işletmelere ulaşılması için farklı kaynak ve fırsattır. Bu nedenle de my business hesap yönetiminde çok yönlü bir planlama yapılarak tüm servis ve uygulamalarda işletmenin en iyi şekilde yer alabilmesi adına çeşitli ayarlamalar gerçekleştirilir. Üstelik Google benim işletmem hesabı ile pek çok farklı bağlantı sağlanabilir. Sosyal medya hesapları, resmi web site gibi işletmeye ait sosyal varlıklar hesap ile bağlanabilir. Böylece my business hesabı üzerinden yapılacak yönlendirmeler sayesinde  potansiyel müşteriler için ilk izlenimin daha iyi olması ve müşterilerin alacağı hizmetlerde firmayı tercih etme olasılığın arttırılması da mümkündür. Dünyanın en popüler arama motoru olan Google için işletmelere yönelik sunulan bu hizmet, işletmenin görünür kılınması ve ücretsiz bir şekilde reklam yapabilmesi adına mutlaka kullanılması gereken hizmetlerden birisidir.

MyBusiness Hesap Yönetimi İçin Teklif Alın

Google benim işletmem hesap yönetimi hizmeti almak isteyen işletme sahiplerinin bu alanda deneyim sahibi firmalar ile çalışması önemlidir. Maddi ve manevi olarak bir maliyeti olacak işlemlerde olumsuz yapılacak çalışmalar, işletmeler için kazanç yerine zarar yaratabilir.

My Business Hesap Yönetimi Neler İçerir?

My Business hesap yönetimi ile birlikte işletmelerin Google Benim işletmemde yer alması ve tüm ayarlamaların profesyonel bir şekilde yapılması sağlanır. Özellikle ilk defa açılacak olan hesaplar için ilk andan itibaren doğru bir yapılandırma gerçekleştireceğinden dolayı daha hızlı bir şekilde yükselmek ve dönüşler alabilmek mümkün olur. Mevcut hesabı bulunan işletmeler için ise işletme hesabı üzerinden kontroller gerçekleştirilerek hesap yeniden yapılandırılır. Mevcut Google kriterleri ve algoritmaları doğrultusunda işletmenin iyi bir şekilde tanıtılması, fotoğraf ve video gibi multimedya içerikleri ile desteklenmesi, kullanıcı yorumlarının ön plana çıkarılması ve daha fazla tercih edilebilir kılınması adına bir dizi işlem gerçekleştirilir. Tüm bunlar işletmeler için Google benim işletmem üzerinde ciddi bir yükseliş yaşanması adına önemli bir katkıdır. Profesyonel destek alındığında, uzmanlar elde ettikleri deneyimleri şirket hesabı için aktarır. Özel planlamalar ile birlikte eksiklikler giderilir, işletmenin mevcut durumu bir bütün olarak değerlendirilir. Raporlamalar sayesinde eksik yönler giderilir, hesap yönetimi dahilinde işlemler yapılır ve gerekli görülürse öneriler sunulur.

 

Google Benim İşletmem İçin İşinizi Şansa Bırakmayın!

Bu nedenle de Fsb Teknoloji gibi alanın ön plana çıkan deneyimli firmalarından alacağınız Google My Business Hesap Yönetimi desteği sizler için en uygun ve ideal çalışmayı sunar. İşletmeler için sunulan özel çözümler ve bugüne kadar yapılmış çalışmalardan alınan olumlu sonuçlar Fsb Teknoloji’yi tercih etmeniz için yeterli olacaktır. Türkiye’de SEO başta olmak üzere farklı ve kapsamlı dijital çözümler sunan Fsb Teknoloji, tek tek sunduğu bu hizmetleriyle tam olarak ihtiyacınızı karşılayacak hizmeti seçmenizi de kolaylaştırıyor. Bütçe dostu fiyatlar ve başarı odaklı çalışmalar ile birlikte işletmenizi Fsb Teknoloji ile dijitale taşıyabilirsiniz.

Siteniz İçin Zararlı Backlink Temizliği

Python Programlama Dili Nedir

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X