info@fsbteknoloji.com
0312 372 2 372
Seo Eğitimleri

Seo Eğitimleri

Seo-Egitimleri-banner

Google ailesinin dili niteliğinde görülen SEO, sosyal medya reklamcılığı için hazırlanan içeriklerin ‘’Anahtar kelime’’ aracılığıyla hedef kitleye ulaşmasını sağlayan bir organizasyondur. SEO eğitimleri, internet üzerinden iş yapmak isteyenler, SEO uzmanlığı ve reklam stratejileri geliştirmek için sanal otoritenin kurulmasını sağlamaktadır. SEO eğitimi kapsamında Google arama motoru optimizasyonunu anlamanızı ve optimizasyon yönetimlerini öğrenmenize destek olmaktayız.

 

SEO Nedir Ne İşe Yarar?

Google bir aile olarak düşünürsek, bağlantılarını akrabaları ve SEO etkileşim alanlarını da bu ailede iletişim aracı olarak düşünebiliriz. Web site kurulumunda ve yönetiminde kullanılan SEO içerikleri, anahtar kelimeleri oluşturmaktadır. Google analytics öğrenimiyle, hedef kitleyi tanımak ve SEO üzerinden çalışmalar gerçekleştirmek için derinlemesine bir eğitim alanı sağlamaktayız. On Page ve Page renk gibi etkileşim kavramlarını öğrenmeniz, teorik ve uygulamaları olarak işleme alabilmeniz önemlidir. Bu alanda SEO çalışmaları yapmak, Google tanımak ve URL yapısına yönelik site içi optimizasyon kanallarını öğrenmeniz sanal otorite alanını anlamanız için gereklidir.

SEO uzmanları tarafından SEO ve SEM çalışmalarını, yapısı ve özelliklerini teorik olarak öğrenmeniz, link, URL, alan adı seçimi, hosting ve özel IP adresleri hakkında detaylı bilgi edinmenizi sağlarız. Günümüzde ve gelecekteki trendler üzerinden çalışmalarını yürütürken strateji belirlemeniz için SEO sadece bir kelime anlamı değil, büyük bir aileyi temsil etmektedir. Bunu iyi anlamalı, yönetmeli ve araçlarını kullanmayı öğrenmeliyiz. Uzmanlarımız size bu yolculukta bütün detayları SEO eğitimleriyle verirken, dijital pazarlamada da üst sıralarda yerinizi almanızı sağlamayı amaçlamaktadır.

Seo Eğitimleri Nedir?

Markalar ve firmalar Google üzerinden optimizasyon kanallarını kullanarak dijital pazarlama alanında yerini almıştır. Size Google ağlarının büyük bir aile olduğunu düşünmemizi sağlayan en etkili neden, birçok alanla bağlantılı olduğunu bilmemizdir. Google bir evrense gerçekten içinde bir toz tanesi olmak da bir o kadar mümkün oluyor. Organik metinler, yaratıcı fikirler ve SEO optimizasyon seçeneklerini iyi kullanmak, analizler, meta başlıklar üzerinden arama motorunun algoritmasını çözümlemek SEO eğitimleri üzerinden derslerimizle anlatılıyor.

 • Anahtar kelimelerin etkili kullanılması
 • Meta başlıklar ve sayfa içeriği oluşturma
 • Organik metin analizleri
 • Rakip firma analizleri
 • URL yapısı, Nofollow, dofolow ve noindex kavramları
 • Hataları anlamak, analiz etmek ve kaldırmak
 • Web site içerik yönetimi ve sayfa içeriği üretmek

Önce bilgi ve sonra eğitim noktasında bir web site nasıl iyileştirilir, anahtar kelime nasıl oluşturulur Google güncellemeleri nereden takip edilir öğrenmeniz sağlanmaktadır.

SEO Eğitimleri Neleri İçermektedir?

SEO anahtar kelimelerle işlenmiş bir örümceğin ağı kadar nitelikli, incelikli ve detaylı düşünülmüştür. Google gözünden sayfanıza bakmak, URL yapısını ve sayfa içeriğini SEO etkileşim kanallarına göre düzenlemek için SEO eğitimleri rekabet alanlarını da belirlemenizi sağlayacaktır. Bu alanda eğitmenlerimiz ve uzmanlarımız sizlere kopya içeriklerin başınıza nasıl belalar açabileceğiniz ‘’Bir cümlenin’’ bile arama motoru optimizasyonunda aynı olması durumunda neler olabileceğini ön görmenizi sağlamaktadır. SEO ince detaylarla işlenmeli, site içi yönetimi, etkileşim alanları ve organik metinlerin faydalarını görmenizi sağlayacaktır.

SEO Site İçi Optimizasyon Dersleri,

 • Meta title eğitimi
 • Sayfa içeriği oluşturma, hatalı metin saptama
 • URL yapısı ve IP adresi yapısı
 • Canonical etiket eğitimi
 • Site haritası ve site içi yönetimi
 • İç rekabet alanları
 • Zayıf içerik analizleri
 • Hatalı sayfa kaldırma ve bildirme
 • Nofollow ve Dodollof kavramları ile kullanımı
 • İçerik ve resim optimizasyonu

SEO Site Dışı Optimizasyon Dersleri

 • Off page giriş
 • Backlink çalışmaları ve analizleri
 • Ahresf kullanımı
 • Secreamin Frog SEO spider kavramları ve kullanımı
 • Rakip web site analizleri ve raporlama
 • Gelen bağlantı analizleri
 • Linkody ve Unamo kullanımları

Çalışmalarını içermektedir. Teorik ve uygulamalı olarak birçok kavramla tanışmanız, çalışmaları öğrenmeniz ve disiplinler arası geçişler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Seo eğitimleri kapsamında resimli, videolu ve mobil reklamcılık detaylarını öğrenmeniz, uygulamanız ve optimizasyon sistemlerini iyi analiz ederek içerik çalışmalarınızın en iyi şekilde geri dönüş almasını hedeflemekteyiz. Bu yolda SEO uzmanlarımızla online alanda çalışma şansı edinir ve optimizasyon programlarını iyi kullanmayı başarırsınız.

Seo Eğitimleri Hizmeti İçin Teklif Alın

SEO eğitimi sayesinde artık daha kararlı adımlar atabilirsiniz. Anahtar kelime kullanımı, organik içerik üretimi, site içerikleri ve hatalı site sayfalarının kaldırılması hakkında bütün detayları öğrenmeniz sağlanmaktadır.

SEO Performans Ölçme Nedir?

SEO anahtar kelimelerden oluşan büyük bir optimizasyon kanalına bağlıdır. SEO eğitimi sayesinde web sitenizin hedef kitleye nasıl ulaşacağını, Türkçe ifade arama motoru etkileşim alanlarını keşif etmenizi, SEO teknikleriyle reklam stratejisi oluşturmanızı sağlayacak detayları öğrenmenizi sağlamaktayız.

Dijital pazarlama alanında Search Engine Optimization SEO çalışmalarının hedef kitle trafiğini nasıl etkilediğini öğrenmeniz için performans ölçümü önemlidir. Geri dönüş almak, SEO tekniklerini hangi alanda kullanacağınız hakkında detaylı bilgi öğrenmenizi sağlar. Google analtyc kullanımı, sistem kurulumu ve arama motoru segment bağlantılarını analiz etmek için gerekli olan bütün teorik ve uygulamalı dersleri almanız sizi SEO uzmanlığına götürecek ilk adım olacaktır.

 

Seo Eğitimleri Neden Bu Kadar Önemlidir?

SEO Google, yandex ve Bing gibi büyük arama motorlarının tıpkı bir insanın vücudunda bulunan sinir sistemi kadar önemli bağlantılarını etkilemektedir.

Bir insanın nasıl ki hisleri var, duygularıyla hareket etme yetisi varsa Google gibi arama motorları da anahtar kelimelerle hareket etmektedir. SEO eğitimleri bu sinir sisteminin nasıl çalıştığını, hangi anahtar kelimelerle harekete geçtiğini ve tehlike reflekslerini bilmenizi sağlayacaktır. Tehlike anında nasıl ki reflekslerimiz devreye girerse, SEO rakiplerinizi tanımanızı ve ona göre yeni reklam stratejileri geliştirerek ön plana çıkmanızı sağlayacaktır. Hedef kitleye ulaşmak, organik içerik üretmek ve kurumsal anahtar kelimelerin doğru kullanılması hakkında sizlere SEO eğitimin ne kadar önemli olduğunu teknik olarak göstereceğiniz.

 

Seo Eğitimleri Bize Ne Kazandırır?

SEO ve optimizasyon kanallarını iyi analiz etmek için teorik ve uygulamalı derslere yer vererek, sizin çalışma alanlarınız üzerinden başarıya gidecek stratejiler geliştirmenizi hedeflemekteyiz.

Kullanıcı dostu web site kurulumları, kriterleri ve anahtar kelime kullanımları hakkında bilgi edinmeniz, çalışmalarınızın hedef kitleye nasıl ulaştığını bulmanız, dijital pazarlama çalışmalarınızdaki rakip analizlerinizi yapmanızı sağlamaktadır. Bu alanda SEO çalışmalarında kritik noktaları öğrenmeniz için detaylı ve gelişmiş SEO teknikleri kullanarak sizlerle bilgilerimizi paylaşırız.

SEO Eğitimini Kimler Vermektedir?

SEO eğitimi için ajans üzerinden uzmanlaşmış, e ticaret sitesi sorumluları, site trafiği programı kurucu ve kullanıcıları, SEO uzmanı ve işletme pazarlama sorumluları eğitim vermektedir. İnternet alanındaki eğitim programında, uzmanlar ve yetkililer tarafından verilen dersler, teknik, teorik ve uygulamalı ilerlerken, dikkat edilmesi gereken noktalar, hatalı alanlarınız ve eğitimden aldığınız sonuçlar üzerinden geri dönüş sağlanmaktadır.

Eğitim ve dersler bittikten sonra sınav girişi yapılması, sınavdan belirlenen puan alındıktan sonra SEO Uzmanı sertifika programının tamamlandığını gösteren belge verilmektedir. Bu yolculukta yanınızda olacak, sizlere dikkatli bir çalışma ve profesyonel SEO online eğitim alanıyla hizmet sunmaktayız.

Seo Uzmanı ve Eğitmeni Fatih Özsarı

Sektörden Bilgi Almak İçin Blogumuzu Ziyaret Etmeyi Unutmayın

X